Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Sprzedam poławiacze pyłku


Uniwersalny poławiacz pyłku na wylotek pasuje do każdego ula. Wymiary: długość 41, szerokość 10,5, wysokość 16. Wymiary pojemnika: 32x10x6. Pojemnik jest podbity siatką, daszek ze sklejki, cały poławiacz jest wykonany z suchej sosny. Płytkę poławiającą można bez problemu wyciągnąć gdy jest słaby oblot pszczół. Samą płytkę poławiającą jak i siatkę odgradzającą można umyć. Bardzo wygodne rozwiązanie. Konstrukcja sprawdzona. Poławiacz lepszy od innych większych konstrukcji, które kosztują prawie drugie tyle, a wydajność jest ta sama. Przetestowaliśmy ten poławiacz u Nas w pasiece. Pszczoły siadają na wylotku poławiacza i chcą wejść do ula wybierając najniższe oczka, tak więc siatka jest wykorzystywana przy dużym oblocie w 100%. W konstrukcjach większych połowa płytki poławiającej nie jest wykorzystywana.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 3500

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (30 Listopada 2015)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Emilia

Emilia

Autorka przepisów kulinarnych oraz bloga Kuchenna Kontrrewolucya

Całkiem świeżo upieczona tak mama, jak blogerka kulinarna. Fascynatka dobrej kuchni i słowiańskiego folkloru.

Naleśniki ze skórką cytrynową i pyłkiem pszczelim

Kaczka po mazursku

Rolada z szynki z pastą ziołową z olejem rzepakowym i morelami

Malgorzata Radziszewska

Malgorzata Radziszewska

Autorka przepisów kulinarnych

Blogerka kulinarna (amku.blogspot.com), która uwielbia kuchenne eksperymenty. Z zawodu: tester aplikacji. Na co dzień: mama. W wolnych chwilach robi zdjęcia i zajmuje się promowaniem fotografii mobilnej działając w ramach Grupy Mobilni (grupamobilni.pl).

Różano-orkiszowy torcik naleśnikowy z miodem

Sałatka z kalafiora z miodem

Śledzie w korzennej marynacie z miodem

Luiza Dawidowicz

Luiza Dawidowicz

Autorka publikacji

Doktorantka na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Absolwentka kierunków: ochrona środowiska na UAM w Poznaniu oraz ogrodnictwo na UP w Poznaniu. Interesuje się projektowaniem ogrodów, urządzaniem i pielęgnacją zieleni, a także rewitalizacją zdegradowanych obszarów. W swoim działaniu łączy wiedzę zdobytą na obu kierunkach studiów z zamiłowaniem artystycznym oraz florystycznym. Uwielbia rośliny, zwierzęta, pracę w ogrodzie, podróże bliskie i dalekie. Działa w Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Ogrodnictwa w Poznaniu, w którym pełni funkcję wiceprezesa Sekcji Florystycznej.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 2.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 3.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 1.