Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Buckfast i Włoszki A.M.Ligustica


Oferta Buckfast i Włoszki na sezon 2016.
Po wielu telefonach od pszczelarzy zainteresowanych zakupem matek Pszczelich informujemy że, w sezonie 2016 dostępne w sprzedaży będą matki pszczele po:
1. Buckfast KB 208 x KB 177
2. Buckfast KB 315 x KB 187
3. Włoszki – A.M.Ligustica

Matki Buckfast KB z naszej hodowli zostały sprowadzone z Danii, sprawdzone w naszej pasiece i pasiekach pszczelarzy na terenie Polski i innych państw.
Bardzo miodne, łagodne i tworzą silne rodziny przez cały sezon, nie roją się, mało kitują, wymagają uli o dużej pojemności, w ulach leżakach mogą być trzymane bez kraty odgrodowej. Idealne pszczoły na pożytki od wiosny do jesieni, zbierają miody spadziowe.

W sprzedaży:
1. Matki nieunasiennione - jednodniówki 30 zł
2. Matki unasiennione naturalnie ze sprawdzonym czerwieniem 100 zł
3. Matki unasiennione sztucznie KB 208 x KB 315 czerwiące 150 zł

Matki Włoszki A.M.Ligustica sprowadzone do naszej hodowli, po badaniach m

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 4260

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (22 Listopada 2015)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
Pasieki Skiba
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.