Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Buckfast i Włoszka Matki pszczele


Matki Pszczele oferta na 2016 rok.
Matki pszczele unasiennione naturalnie. Przyjmujemy telefoniczne zamówienia na na rok 2016. Kolejność zamówień decyduje o terminie sprzedaży, możliwość ustalenia terminu dostawy, Zapłata na konto przed wysyłką, lub za pobraniem pocztowym.
1,)Matki użytkowe unasiennione naturalnie, ze sprawdzonym czerwieniem po matkach reprodukcyjnych
Buckfast numer hodowlany KB 208 x KB 177(bezpośredni import z Danii) cena 100 zł.
Buckfast numer hodowlany KB 315 x KB 187(bezpośredni import z Danii) cena 100 zł.
Włoszki "Wika" , "Wiki" , "Viktoria" import z pólnocnych Włoch cena 100 zł
Włoszki "Tina" , "Tami" import z południowych Włoch – Sycylii cena 100 zł
Matki córki ocenione były już w sezonie 2014 i 2015 w naszej pasiece i pasiekach naszych znajomych.
Matki Buckfast znakowane zgodnie z kolorem obowiązującym – biały.
Matki Włoszki znakowane kolorem ustalonym w „Pasiece” - czerwony .
Matki unasienniane w ulikach w

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 2689

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (19 Października 2015)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.