Portal Pszczelarski
Firma Łysoń
Firma Łysoń

Miód mniszkowy

Czy wiesz, że...
Giełda pszczelarska to bezpłatne ogłoszenia pszczelarskie Portalu Pszczelarskiego. Stanowi największy tego typu serwis ogłoszeniowy dla pszczelarzy w Polsce. Tylko tutaj kupisz i sprzedaż: pszczoły, miód, ule - dosłownie wszystko, co związane jest z pracą pszczelarza każdego dnia. Istnieje możliwość wyróżniania ogłoszeń na giełdzie. O cennik prosimy pytać: redakcja@portalpszczelarski.pl


Ogłoszenia starsze niż 60 dni

Następna strona

Liczba ogłoszeń: 18 w tym aktywnych: 1, nieaktywnych: 17

Strony: 1 2

Zaloguj się aby dodać ogłoszenie



  Współpracują z portalem:

Anna Celińska

Anna Celińska

Autorka tekstów

Dziennikarz z wykształcenia, zawodu i pasji. Żaden temat nie jest jej obcy, a pszczoły z artykułu na artykuł uwielbia coraz bardziej. Na PortalPszczelarski.pl wrzuca teksty według najważniejszego klucza – informować, radzić, wyjaśniać to, co ważne dla Was. Bo bez czytelnika nie miałoby sensu pisanie.

Dokumentacja leczenia pszczół – książka leczenia zwierząt

Jak chronić ramki z woszczyzną przed motylicą?

Edukacja pszczelarska najmłodszych

Mirka Lenarcik

Mirka Lenarcik

Autorka tekstów oraz bloga mirosixgotuje.blox.pl

Ukończyła archeologię i anglistykę we Wrocławiu oraz studia doktoranckie w Niemczech. Oprócz gotowania największa pasja to kultura Iranu oraz historia.

Nan-e qandi

Chałka z szafranem i miodem

Konfitura z melona z imbirem i miodem