Portal Pszczelarski


XXXIII Ogólnopolskie Dni Pszczelarza w Wałczu i Ziemi Wałeckiej

XXXIII Ogólnopolskie Dni Pszczelarza w Wałczu i Ziemi Wałeckiej

W dniach 11-13 września 2015 r. odbyły się po raz 33. Ogólnopolskie Dni Pszczelarza w Wałczu i Ziemi Wałeckiej. Uczestnicy imprezy dopisali, co zresztą widać po fotografiach. 

Autorką zdjęć jest pani Teresa Jakubowska.

Zobacz również:

XXXIII Ogólnopolskie Dni Pszczelarza w Wałczu i Ziemi Wałeckiej (opis wydarzenia)

Serdecznie dziękujemy i zachęcamy do nadsyłania zdjęć z tej i innych imprez na adres: redakcja@portalpszczelarski.pl 

Poczty sztandarowe podczas XXXIII Ogólnopolskich Dni Pszczelarza w Wałczu i Ziemi Wałeckiej.Poczty sztandarowe podczas XXXIII Ogólnopolskich Dni Pszczelarza w Wałczu i Ziemi Wałeckiej.Poczty sztandarowe podczas XXXIII Ogólnopolskich Dni Pszczelarza w Wałczu i Ziemi Wałeckiej.Poczty sztandarowe podczas XXXIII Ogólnopolskich Dni Pszczelarza w Wałczu i Ziemi Wałeckiej.Poczty sztandarowe podczas XXXIII Ogólnopolskich Dni Pszczelarza w Wałczu i Ziemi Wałeckiej.Teresa Jakubowska podczas XXXIII Ogólnopolskich Dni Pszczelarza w Wałczu i Ziemi Wałeckiej.

Liczba wyświetleń galerii: 7809



  Współpracują z portalem:

Łukasz Karol Uliasz

Łukasz Karol Uliasz

Autor artykułów

Profesor i dr hc apiterapii i ziołolecznictwa, naturopata dyplomowany, pszczelarz zawodowy, rzeczoznawca chorób pszczół i specjalista pozyskiwania produktów pszczelich. Prefekt Akademii Apiterapii Medycznej i Ziołolecznictwa im. prof. Bogdana Kędzi, promującej dorobek prof. Kędzi oraz apiterapię w użyciu. Autor publikacji pszczelarskich, historycznych, medycznych i etnograficznych. Prowadzi izbę pamięci i mini skansen pszczelarsko-bartniczy w powiecie kozienickim.

Apiterapia na problemy ludzi i zwierząt

10 przykazań profilaktyki zdrowia

Zimowa odporność Polaka i Polki warunkiem i podstawą dobrego zdrowia w czasach chemizacji

Tadeusz Kąkol

Tadeusz Kąkol

Autor tekstów

Emerytowany nauczyciel zawodu w Zespole Szkół Rolniczych. Obecnie zajmuje się pszczołami (12 uli) i ogrodnictwem (rośliny miododajne) w Grabowcu koło Zamościa.

Pyłek kwiatowy a pyłek pszczeli

Propolis - produkt pszczeli

Smotrawa okazała - roślina miododajna

Tadeusz Kaczkowski

Tadeusz Kaczkowski

Autor artykułów

Urodziłem się na Podolu. Jestem synem pszczelarza. Prowadzę własną pasiekę od 60 lat.

Trutowienie matek pszczelich

Marta Stachowiak

Marta Stachowiak

Autorka przepisów kulinarnych i bloga My Sweet Morning

Blogerka kulinarna (celebrate-your-morning.blogspot.com), na co dzień praktykująca słodkie śniadania. Prawdziwa koneserka miodów. Miłośniczka zdrowego i smacznego trybu życia. Swoją artystyczną duszę ujawnia nie tylko na talerzu ale również w rysunku i decoupage'u.

Ciasto dyniowe z rabarbarem i miodem

Naleśniki w karmelizowanym sosie pomarańczowym z miodem

Marchewkowe naleśniki z miodem