Portal Pszczelarski


I Święto Miodu w Piotrkowie Trybunalskim

26 lipca 2015 r. odbyło się I Święto Miodu w Piotrkowie Trybunalskim. Organizatorem imprezy było Rejonowe Koło Pszczelarzy w Piotrkowie Trybunalskim. W Rynku Trybunalskim uczestnicy wydarzenia mogli odwiedzić liczne stoiska z miodem oraz produktami pszczelimi i naturalnymi, wysłuchać prelekcji oraz bawić się w rytm muzyki granej na żywo.

Zdjęcia nadesłane na redakcyjnego maila, ze zgodą na ich publikację.

Stoisko wystawowe z Pasieki Wenclówka podczas I Święta Miodu w Piotrkowie Trybunalskim.Stoisko wystawowe Pasieki Wenclówka podczas I Święta Miodu w Piotrkowie Trybunalskim.Stoisko wystawców podczas I Święta Miodu w Piotrkowie Trybunalskim.Stoisko wystawców podczas I Święta Miodu w Piotrkowie Trybunalskim.Stoisko wystawców podczas I Święta Miodu w Piotrkowie Trybunalskim.Stoisko wystawców podczas I Święta Miodu w Piotrkowie Trybunalskim.Stoisko wystawców podczas I Święta Miodu w Piotrkowie Trybunalskim.Stoisko wystawców podczas I Święta Miodu w Piotrkowie Trybunalskim.Stoisko wystawców podczas I Święta Miodu w Piotrkowie Trybunalskim.Stoisko informacji turystycznej podczas I Święta Miodu w Piotrkowie Trybunalskim.Wystawcy podczas I Święta Miodu w Piotrkowie Trybunalskim.Stoisko Rejonowego Koła Pszczelarzy w Bełchatowie podczas I Święta Miodu w Piotrkowie Trybunalskim.Stoisko Rejonowego Koła Pszczelarzy w Bełchatowie podczas I Święta Miodu w Piotrkowie Trybunalskim.Stoiska wystawców podczas I Święta Miodu w Piotrkowie Trybunalskim.Stoiska wystawców podczas I Święta Miodu w Piotrkowie Trybunalskim.

Liczba wyświetleń galerii: 7276



  Współpracują z portalem:

Arboretum Inspiruje

Arboretum Inspiruje

Partner serwisu

Projekt edukacyjny realizowany w Gimnazjum Publicznym nr 1 im. Ks. Jana Twardowskiego w Czechowicach-Dziedzicach. W tym roku działania projektowe skupiają się wokół pszczół. Projekt jest laureatem konkursu grantowego „Z Kujawskim pomagam pszczołom”. Więcej na Facebook'u: Arboretum-Inspiruje

Kolorowanka o pszczołach dziełem gimnazjalistek

Arboretum Inspiruje do pomagania pszczołom

Arboretum Inspiruje podczas Święta Pszczół

Kuba

Kuba

Autor przepisów i bloga Kuba w kuchni (z małą pomocą Mamy)

Jeden z najmłodszych kucharzy w Polsce. Ma 5 lat. Bardzo lubi pływać, śpiewać, czytać i rysować.

Babeczki orzechowo-bananowe z polewą miodową

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska założona przed II wojną światową działająca głównie na terenie powiatu mińskiego, ale zrzeszająca również pszczelarzy z innych rejonów. Celem Koła jest prowadzenie wszechstronnej działalności na rzecz pszczelarstwa i ekologii. Duży nacisk kładziony jest na edukację pszczelarzy jak również poszerzanie świadomości dzieci i młodzieży o roli pszczół w ekosystemie.

I Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim