Portal Pszczelarski


I Święto Miodu w Piotrkowie Trybunalskim

26 lipca 2015 r. odbyło się I Święto Miodu w Piotrkowie Trybunalskim. Organizatorem imprezy było Rejonowe Koło Pszczelarzy w Piotrkowie Trybunalskim. W Rynku Trybunalskim uczestnicy wydarzenia mogli odwiedzić liczne stoiska z miodem oraz produktami pszczelimi i naturalnymi, wysłuchać prelekcji oraz bawić się w rytm muzyki granej na żywo.

Zdjęcia nadesłane na redakcyjnego maila, ze zgodą na ich publikację.

Stoisko wystawowe z Pasieki Wenclówka podczas I Święta Miodu w Piotrkowie Trybunalskim.Stoisko wystawowe Pasieki Wenclówka podczas I Święta Miodu w Piotrkowie Trybunalskim.Stoisko wystawców podczas I Święta Miodu w Piotrkowie Trybunalskim.Stoisko wystawców podczas I Święta Miodu w Piotrkowie Trybunalskim.Stoisko wystawców podczas I Święta Miodu w Piotrkowie Trybunalskim.Stoisko wystawców podczas I Święta Miodu w Piotrkowie Trybunalskim.Stoisko wystawców podczas I Święta Miodu w Piotrkowie Trybunalskim.Stoisko wystawców podczas I Święta Miodu w Piotrkowie Trybunalskim.Stoisko wystawców podczas I Święta Miodu w Piotrkowie Trybunalskim.Stoisko informacji turystycznej podczas I Święta Miodu w Piotrkowie Trybunalskim.Wystawcy podczas I Święta Miodu w Piotrkowie Trybunalskim.Stoisko Rejonowego Koła Pszczelarzy w Bełchatowie podczas I Święta Miodu w Piotrkowie Trybunalskim.Stoisko Rejonowego Koła Pszczelarzy w Bełchatowie podczas I Święta Miodu w Piotrkowie Trybunalskim.Stoiska wystawców podczas I Święta Miodu w Piotrkowie Trybunalskim.Stoiska wystawców podczas I Święta Miodu w Piotrkowie Trybunalskim.

Liczba wyświetleń galerii: 7537  Współpracują z portalem:

Fundacja Nasza Ziemia

Fundacja Nasza Ziemia

Partner serwisu

Organizacja pozarządowa założona w 1994 roku. Realizuje cele mające status pożytku publicznego, specjalizując się w edukacji ekologicznej i obywatelskiej.

Konkurs grantowy - Z Kujawskim pomagamy pszczołom

Wyniki konkursu grantowego Z Kujawskim pomagamy pszczołom II

Wyniki konkursu grantowego - z Kujawskim pomagamy pszczołom

Stefan Jerzy Siudalski

Stefan Jerzy Siudalski

Autor artykułów

Kłodzczanin z urodzenia, obecnie mieszkaniec Warszawy. Osoba posiadające doświadczenie w różnych dziedzinach, w tym: w pszczelarstwie, poszukiwaniu wody, ochronie mienia. Emerytowany redaktor naczelny pisma Ochrona mienia, wykładowca w dziedzinie technicznej ochrony mienia oraz kierownik pracowni projektowania i produkcji aparatury naukowej.

Cztery pory roku czyli piosenka o Rębkowie