Portal Pszczelarski
Firma Łysoń
Firma Łysoń


Atrakcje u Sądeckiego Bartnika 2015

Uczestnicząc w XXIV Biesiadzie u Bartnika można, poza udziałem w VI konferencji Pomóżmy pszczołom - pszczoły pomogą nam, sprzedaży wosku i propolisu, zakupie sprzętu pasiecznego i nie tylko (choć przede wszystkim) przysmaków pochodzenia pszczelego, zwiedzić ogromną połać terenu należącego do firmy Sądecki Bartnik. Na nim właśnie zlokalizowane są zarówno restauracje, jak i obiekty edukacyjne, a także różnego rodzaju ule.

Niniejsza galeria zawiera zdjęcia wykonane w dniu 4. lipca 2015 r. przez Marcina Balanę.

Dane adresowe: 
Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" 
Stróże 235 
33-331 Stróże

Zobacz również:

XXIV Biesiada u Bartnika (opis wydarzenia)

XXIV Biesiada u Bartnika - Stróże 2015 (galeria zdjęć)

Ku pamięci ks. dr Jana DzierżonaMiód natury cud. Jedna z kilku tablic podkreślających właściwości miodu.Św. Franciszek z AsyżuŚw. Ambroży. Obok niego św. Franciszek z Asyżu.Ul kłodowy.Św. Ambroży - ul figuralny.Zamieszkałe ule na terenie należącym do Sądeckiego Bartnika.Czynne ule na terenie należącym do Sądeckiego Bartnika.Ostatnia wieczerza - ul figuralny.Ule na wozie drabiniastym.Ule figuralne pod wiatą.Kószka i ule figuralne.Św. Ambroży i inne ule figuralne.Zasiedlona kószka.Ule figuralne u Sądeckiego Bartnika.Ule figuralne u Sądeckiego Bartnika.Ule figuralne u Sądeckiego Bartnika.Św. Ambroży - ul figuralny u Sądeckiego Bartnika.Pszczela królowa - ul figuralny.Św. Ambroży trzymający ul - ul figuralny.Afrykańczyk - ul figuralny.Ul z twarzą oraz Afrykańczyk - ule figuralne.Żyją pszczoły! Gaudeamus igitur!Api Wóz z pszczołami.Pszczoły pracujące w Api Wozie.Św. Ambroży - pomalowany ul figuralnyUl figuralny.Muzealna chata Chyży Rój.Robotnik truteń - obiekt edukacyjny.Robotnik truteń - sekrety ula.Zasiedlony ul weselny w obiekcie edukacyjnym Robotnik truteń.Gniazda pszczół samotnic - domek dla dzikich zapylaczy obok obiektu edukacyjnego Robotnik truteń.Stadnina koni.Zagroda dla zwierząt.Kucyki w zagrodzie.

Liczba wyświetleń galerii: 8675



  Współpracują z portalem:

Karolina Wronowska

Karolina Wronowska

Studentka biologii stosowanej na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Prowadzi badania na temat profilaktyki i zwalczania warrozy u pszczoły miodnej.

Varroa destructor - cykl życiowy i rozwojowy

Varroa destructor - znaczenie i rys historyczny

Varroa sp. jako immunosupresor chorób wirusowych

Magdalena Tomaszewska-Bolałek

Magdalena Tomaszewska-Bolałek

Autorka przepisów kulinarnych i bloga kuchniokracja.hanami.pl

Japonista, dziennikarka, badaczka kultury żywieniowej, autorka książek: "Tradycje kulinarne Japonii" i "Japońskie słodycze" (książka nominowana w 3 kategoriach do Gourmand World Cookbook Awards). Zajmuje się prowadzeniem warsztatów kulinarnych, a także spotkań z zakresu historii jedzenia, trendów kulinarnych i percepcji smaku.

Figi z jogurtem bałkańskim i pistacjami

Pierniczki świąteczne z miodem

Ciasto z mąką z czarnego ryżu

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska założona przed II wojną światową działająca głównie na terenie powiatu mińskiego, ale zrzeszająca również pszczelarzy z innych rejonów. Celem Koła jest prowadzenie wszechstronnej działalności na rzecz pszczelarstwa i ekologii. Duży nacisk kładziony jest na edukację pszczelarzy jak również poszerzanie świadomości dzieci i młodzieży o roli pszczół w ekosystemie.

I Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim