Portal PszczelarskiSkradzione ule z pasieczyska w okolicy Kłodzka

W nocy z 14 na 15 maja 2015 skradziono 2 ule z pasieczyska zlokalizowanego w okolicy Kłodzka. Są to ule producenta Burnat z dennicą wielofunkcyjną w kolorze białym, z pieczątką w kolorze zielonym BARTODZIEJ (jak na zdjęciu), oznakowane wewnątrz dennicy napisem "STARA ŁOMNICA 10". 

Oba zestawy w następującej specyfikacji:
- dennica wielofunkcyjna biała (jak na zdjęciu),
- zielony korpus gniazdowy,
- biała powałka (robiona na zamówienie, pasująca do podkarmiaczki Burnata (jak na zdjęciu) oraz 
- daszek niebieski z numerami 15 oraz 16.

Złodzieje zapomnieli z sąsiadującego ula zabrać lotniska, na których być może zachowały się odciski palców.

Zdarzenie zostało zgłoszone na Policję. Sprawa jest w toku. Za wszelkie informacje, które przyczynią się do złapania sprawcy lub sprawców przewidziana jest nagroda.

Kontakt:

Pasieka Stara Łomnica 
Tel: 519 825 004 
gwozdzie@gmail.com 
Facebook

Skradzione dwa ule producenta Burnat w okolicy KłodzkaMiejsce po skradzionych ulach w okolicy KłodzkaPasieka Stara ŁomnicaPasieka Stara ŁomnicaZielona pieczątka z napisem Bartodziej - znak szczególny skradzionych uli z okolic Kłodzka.

Liczba wyświetleń galerii: 10049

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.