Portal PszczelarskiIII Konferencja Pszczelarska KD Pszczółka

22 lutego 2015 roku w GDK w Cielądzu na III Konferencji Pszczelarskiej KD Pszczółka spotkało się 140 pszczelarzy. Wysłuchali oni prelekcji Marka Podlewskiego o szeroko pojętej gospodarce pasiecznej.

Patronat honorowy nad imprezą tradycyjnie już objął Wójt Gminy Cielądz Paweł Królak. Patronat medialny zapewniły lokalne periodyki "Echo Ziemi Sierzchowskiej" i "Głos Rawy Mazowieckiej i Okolic" a także ogólnopolskie czasopismo pszczelarskie "Pasieka".

Więcej na temat wydarzenia można przeczytać w artykule: III Konferencja Pszczelarska Klubu Dyskusyjnego Pszczółka - przebieg wydarzenia

Zdjęcia opublikowano dzięki uprzejmości pana Michała Piątka z pasieki: Pogodny Piątek.

Uczestnicy III Konferencji Pszczelarskiej Klubu Dyskusyjnego Pszczółka. Autor zdjęcia: Michał PiątekUczestnicy III Konferencji Pszczelarskiej Klubu Dyskusyjnego Pszczółka.Prelegent Marek Podlewski podczas III Konferencji Pszczelarskiej Klubu Dyskusyjnego Pszczółka. Autor zdjęcia: Michał PiątekStoisko wystawowe podczas III Konferencji Pszczelarskiej Klubu Dyskusyjnego Pszczółka. Autor zdjęcia: Michał PiątekStoisko wystawowe firmy Elima podczas III Konferencji Pszczelarskiej Klubu Dyskusyjnego Pszczółka. Autor zdjęcia: Michał PiątekStoisko wystawowe z probiotykami dla pszczół podczas III Konferencji Pszczelarskiej Klubu Dyskusyjnego Pszczółka. Autor zdjęcia: Michał Piątek

Liczba wyświetleń galerii: 5886

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.