Portal PszczelarskiSprzęt pszczelarski firmy Bartnicy.pl

Dennica niska ocieplona - element ula wielkopolskiego. Źródło zdjęcia: Bartnicy.plDennica higieniczna - element ula wielkopolskiego. Źródło zdjęcia: Bartnicy.plOtwory wentylacyjne - dennica higieniczna ula wielkopolskiego. Źródło zdjęcia: Bartnicy.plDennica wysoka do poławiania pyłku - element ula wielkopolskiego. Źródło zdjęcia: Bartnicy.plPółkorpus oraz powałka (a w niej trzy otwory wentylacyjne) - elementy ula wielkopolskiego. Źródło zdjęcia: Bartnicy.plKorpus z szybką - widok z zewnątrz - dodatkowy element ula wielkopolskiego. Źródło zdjęcia: Bartnicy.plKorpus z szybką - widok wewnątrz korpusu - dodatkowy element ula wielkopolskiego. Źródło zdjęcia: Bartnicy.plDwuspadowy daszek ula - element ula wielkopolskiego. Źródło zdjęcia: Bartnicy.plUl wielkopolski wielokorpusowy. Źródło zdjęcia: Bartnicy.plUnikalny korpus z szybką. Widok z zamkniętymi drzwiczkami. Źródło zdjęcia: Bartnicy.plUnikalny korpus z szybką. Widok z otwartymi drzwiczkami. Źródło zdjęcia: Bartnicy.plDaszek ula - widok od spodu. Źródło zdjęcia: Bartnicy.plKorpus - widok w środku. Źródło zdjęcia: Bartnicy.plKorpus ula wielkopolskiego - widok wewnątrz. Źródło zdjęcia: Bartnicy.plPodkarmiaczki ramkowe. Źródło zdjęcia: Bartnicy.plPoławiacze pyłku. Źródło zdjęcia: Bartnicy.plRamka wielkopolska - gniazdo i półnadstawka. Źródło zdjęcia: Bartnicy.plRamka wielkopolska. Źródło zdjęcia: Bartnicy.plNa zdjęciu: rojnica wielkopolska. Źródło zdjęcia: materiały firmy Bartnicy.pl.Na zdjęciu: rojnica wielkopolska. Źródło zdjęcia: materiały firmy Bartnicy.pl.Na zdjęciu: rojnica wielkopolska. Źródło zdjęcia: materiały firmy Bartnicy.pl.

Liczba wyświetleń galerii: 15329

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.