Portal Pszczelarski


Pszczelarstwo w służbie człowiekowi

Wystawa: Pszczelarze w służbie człowiekowi

Wystawa: Pszczelarze w służbie człowiekowi


Wystawa: Pszczelarze w służbie człowiekowiWystawa: Pszczelarze w służbie człowiekowiWystawa: Pszczelarze w służbie człowiekowiWystawa: Pszczelarze w służbie człowiekowiWystawa: Pszczelarze w służbie człowiekowiWystawa: Pszczelarze w służbie człowiekowiWystawa: Pszczelarze w służbie człowiekowiWystawa: Pszczelarze w służbie człowiekowiWystawa: Pszczelarze w służbie człowiekowiWystawa: Pszczelarze w służbie człowiekowiWystawa: Pszczelarze w służbie człowiekowiWystawa: Pszczelarze w służbie człowiekowiWystawa: Pszczelarze w służbie człowiekowiWystawa: Pszczelarze w służbie człowiekowiWystawa: Pszczelarze w służbie człowiekowiWystawa: Pszczelarze w służbie człowiekowiWystawa: Pszczelarze w służbie człowiekowiWystawa: Pszczelarze w służbie człowiekowiWystawa: Pszczelarze w służbie człowiekowiWystawa: Pszczelarze w służbie człowiekowiWystawa: Pszczelarze w służbie człowiekowiWystawa: Pszczelarze w służbie człowiekowiWystawa: Pszczelarze w służbie człowiekowiWystawa: Pszczelarze w służbie człowiekowiWystawa: Pszczelarze w służbie człowiekowiWystawa: Pszczelarze w służbie człowiekowiWystawa: Pszczelarze w służbie człowiekowiWystawa: Pszczelarze w służbie człowiekowiWystawa: Pszczelarze w służbie człowiekowiWystawa: Pszczelarze w służbie człowiekowiWystawa: Pszczelarze w służbie człowiekowi


  Współpracują z portalem:

Magdalena

Magdalena

Autorka przepisów kulinarnych i bloga nadpaleniskiem.blogspot.com

Dorastając w babcinej kuchni, nauczyłam się, że najlepsza kuchnia to polska kuchnia i to ją uwielbiam najbardziej. "Chwilowo" udomowiona mama na pełen etat, chwytająca życie za rogi, nie bojąca się wyzwań w żadnej sferze. Z pasji: kucharka i smakoszka, z wykształcenia: geograf.

Bananowe chipsy z miodem

Bigos staropolski na winie z miodem

Tartaletki na słodko z bananami i czekoladą

Kuba

Kuba

Autor przepisów i bloga Kuba w kuchni (z małą pomocą Mamy)

Jeden z najmłodszych kucharzy w Polsce. Ma 5 lat. Bardzo lubi pływać, śpiewać, czytać i rysować.

Babeczki orzechowo-bananowe z polewą miodową

Magdalena Tomaszewska-Bolałek

Magdalena Tomaszewska-Bolałek

Autorka przepisów kulinarnych i bloga kuchniokracja.hanami.pl

Japonista, dziennikarka, badaczka kultury żywieniowej, autorka książek: "Tradycje kulinarne Japonii" i "Japońskie słodycze" (książka nominowana w 3 kategoriach do Gourmand World Cookbook Awards). Zajmuje się prowadzeniem warsztatów kulinarnych, a także spotkań z zakresu historii jedzenia, trendów kulinarnych i percepcji smaku.

Żurawina z miodem i wanilią

Figi z jogurtem bałkańskim i pistacjami

Miodowe ciasto z sezamową bezą

Emilia

Emilia

Autorka przepisów kulinarnych oraz bloga Kuchenna Kontrrewolucya

Całkiem świeżo upieczona tak mama, jak blogerka kulinarna. Fascynatka dobrej kuchni i słowiańskiego folkloru.

Rolada z szynki z pastą ziołową z olejem rzepakowym i morelami

Kaczka po mazursku

Naleśniki ze skórką cytrynową i pyłkiem pszczelim