Portal PszczelarskiSprzęt pszczelarski firmy Bzyki.com

Ul odkładowy - Rojnica - Transportówka. Zdjęcie od frontu. Od lewej: wielkopolska, warszawska, dadanta.Ul odkładowy - Rojnica - Transportówka. Ujęcie od góry. Od lewej: wielkopolska, warszawska, dadanta.Ul odkładowy - Rojnica - Transportówka. Wlot.Ul odkładowy - Rojnica - Transportówka. Dadanta z podniesionym wiekiem i otwartą boczną ścianką.Prostokątny lej do zsypywania pszczół. Zdjęcie z ukosa.Prostokątny lej do zsypywania pszczół. Spód.Prostokątny lej do zsypywania pszczół. Zdjęcie od góry.Okrągły lej do zsypywania pszczół. Front.Okrągły lej do zsypywania pszczół. Spód.Podkarmiaczki ramkowe firmy Bzyki.comSkrzynka do zsypywania pszczół.Skrzynka do zsypywania pszczół.Skrzynka do zsypywania pszczół.Skrzynka do zsypywania pszczół.Skrzynka do zsypywania pszczół z prostokątnym lejem.Przyrząd do drutowania ramek firmy Bzyki.comPrzyrząd do drutowania ramek firmy Bzyki.comPrzedwylotkowy poławiacz pyłku firmy Bzyki.comPrzedwylotkowy poławiacz pyłku firmy Bzyki.comPrzedwylotkowy poławiacz pyłku firmy Bzyki.com

Liczba wyświetleń galerii: 20121

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.