Portal PszczelarskiZdjęcia pszczół Dariusza Malanowskiego

Pszczoły miodne podczas pracy. Autor zdjęcia: Dariusz MalanowskiPszczoła miodna z ulami w tle. Autor zdjęcia: Dariusz MalanowskiRobotnice wydzielające wosk. Autor zdjęcia: Dariusz MalanowskiPszczoła miodna podczas pracy. Autor zdjęcia: Dariusz MalanowskiPszczoła miodna z języczkiem. Autor zdjęcia: Dariusz MalanowskiRamka hodowlana i pszczoły. Autor zdjęcia: Dariusz MalanowskiPszczoły na kószce. Autor zdjęcia: Dariusz MalanowskiMateczniki. Autor zdjęcia: Dariusz MalanowskiMateczniki. Autor zdjęcia: Dariusz MalanowskiPszczeli odwłok. Autor zdjęcia: Dariusz MalanowskiPszczoła miodna. Autor zdjęcia: Dariusz MalanowskiPszczoła miodna. Autor zdjęcia: Dariusz MalanowskiPszczoła miodna na palcu. Autor zdjęcia: Dariusz MalanowskiPszczoła miodna. Autor zdjęcia: Dariusz MalanowskiPszczoła miodna. Autor zdjęcia: Dariusz MalanowskiPszczoła miodna. Autor zdjęcia: Dariusz MalanowskiPszczoła miodna. Autor zdjęcia: Dariusz MalanowskiPszczoła miodna. Autor zdjęcia: Dariusz MalanowskiPszczoła miodna. Autor zdjęcia: Dariusz MalanowskiPszczoła miodna. Autor zdjęcia: Dariusz MalanowskiPszczoła miodna w locie. Autor zdjęcia: Dariusz MalanowskiPszczoła miodna w locie. Autor zdjęcia: Dariusz MalanowskiPszczoła miodna w locie. Autor zdjęcia: Dariusz MalanowskiPszczoła miodna w locie. Autor zdjęcia: Dariusz MalanowskiPszczoła miodna w lustrzanym odbiciu. Autor zdjęcia: Dariusz MalanowskiPszczoła miodna w lustrzanym odbiciu. Autor zdjęcia: Dariusz MalanowskiPszczoła miodna w wodnym odbiciu. Autor zdjęcia: Dariusz MalanowskiPszczoła miodna z języczkiem. Autor zdjęcia: Dariusz MalanowskiPszczoła miodna z pyłkiem kwiatowym na obnóżach. Autor zdjęcia: Dariusz MalanowskiPszczoły miodne. Autor zdjęcia: Dariusz MalanowskiPszczoły miodne na dłoni. Autor zdjęcia: Dariusz MalanowskiPszczoły miodne na ramce i odymiacz. Autor zdjęcia: Dariusz MalanowskiŻądło pszczele. Autor zdjęcia: Dariusz MalanowskiRodzina pszczela. Autor zdjęcia: Dariusz Malanowski

Liczba wyświetleń galerii: 5301

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.