Portal Pszczelarski


Pszczoły w obiektywie Danuty Parej

Pszczoła w locie przy facelii błękitnej. Autorka zdjęcia: Danuta Parej

Pszczoła w locie przy facelii błękitnej. Autorka zdjęcia: Danuta Parej


Pszczoła miodna w pełnej okazałości. Autorka zdjęcia: Danuta ParejFacelia błękitna. Autorka zdjęcia: Danuta ParejPszczoła w poszukiwaniu nektaru na facelii. Autorka zdjęcia: Danuta ParejCiężka praca pszczoły na facelii błękitnej. Autorka zdjęcia: Danuta ParejFacelia jest bardzo chętnie odwiedzana przez pszczoły miodne i innych zapylaczy. Autorka zdjęcia: Danuta ParejFacelia jest atrakcyjnym urozmaiceniem dla pszczołowatych w przydomowych ogrodach. Autorka zdjęcia: Danuta ParejFacelia błękitna i pszczoła miodna. Autorka zdjęcia: Danuta ParejPszczoła w locie przy facelii błękitnej. Autorka zdjęcia: Danuta ParejPszczoła i facelia. Autorka zdjęcia: Danuta ParejPszczoła zbierająca pyłek na lępieżniku różowym. Autorka zdjęcia: Danuta Parej.Lepiężnik różowy i pszczoła miodna. Autorka zdjęcia: Danuta Parej.Pracująca pszczółka na lepiężniku różowym. Autorka zdjęcia: Danuta Parej.Lepiężnik różowy i pracująca na nim pszczółka w ogrodzie kwietnym. Autorka zdjęcia: Danuta Parej.


  Współpracują z portalem:

Aneta Dziakowska

Aneta Dziakowska

Autorka tekstów nt. podatków

Główna księgowa z 11-letnim doświadczeniem zawodowym. Posiada certyfikat do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nadany przez Ministra Finansów. anetak7777@wp.pl

Wsparcie rynku produktów pszczelich w latach 2016/2017, 2017/2018, 2018/2019 - koszty podlegające refundacji oraz podmioty uprawnione do składania projektów

Pasieki powyżej 80 rodzin pszczelich - formy opodatkowania

Kasa fiskalna - czy sprzedając miód musisz ją mieć?

Monika Czyżewska

Monika Czyżewska

Tęsknota za zdrowym, prostym, jakościowym życiem blisko natury, wolnym od chemii zaprowadziła mnie do momentu w życiu, kiedy zaczęłam wypiekać domowe chleby, przygotowywać przetwory no i... domowe kosmetyki. Na moim blogu www.naturalnie-ze-naturalnie.blogspot.com dzielę się z pomysłami na mydła naturalne ręcznie robione i nie tylko. Mam nadzieję, że tak jak ja zmienicie swoje postrzeganie pielęgnacji i zdrowia i stanie się to Waszym stylem życia.

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska działająca na terenie województwa mazowieckiego, zrzeszająca okoliczne koła pszczelarzy. Związek dba o edukację pszczelarzy zapraszając do Dyskusyjnego Klubu Pszczelarza ciekawych wykładowców, a poprzez swoje działania umożliwia członkom kół zaopatrzenie w matki, leki i sprzęt pszczelarski.

Enactus WSZiB

Enactus WSZiB

Partner serwisu

Zespół międzynarodowej organizacji studenckiej Enactus przy Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Jego głównym obszarem działalności jest planowanie i realizacja projektów o charakterze edukacyjno-biznesowym w ramach społecznie odpowiedzialnego biznesu (CSR).

BeePower! w Polsce i za granicą

O co chodzi w BeePower!?

BeePower - prelekcja p. Adriana Suszki. Cz. 1.