Portal PszczelarskiBee albo nie być...

Na zdjęciu powyżej: Konferencja w Zespole Szkół w Lubianie pt. BEE albo nie być... czyli jak pomagamy pszczołom. Źródło zdjęcia: materiały przekazane przez p. Agnieszkę Gałwa.Przekazanie symbolicznego vouchera na ręce Pana Dyrektora ZS w Lubianie. Źródło zdjęcia: materiały przekazane przez p. Agnieszkę Gałwa.Niespodziewany gość podczas konferencji w ZS w Lubianie – Gucio. Źródło zdjęcia: materiały przez przekazane p. Agnieszkę Gałwa.Każdy w naszej wsi już wie jak dbać o pszczoły- rozdajemy ulotki. Źródło zdjęcia: materiały przekazane przez p. Agnieszkę Gałwa.Uczniowie ZS w Lubianie rozwieszają plakaty informacyjne. Źródło zdjęcia: materiały przekazane przez p. Agnieszkę Gałwa.Ciasteczka z miodem – słodki poczęstunek dla mieszkańców. Źródło zdjęcia: materiały przekazane przez p. Agnieszkę Gałwa.Od maja barwa naszej szkoły – wszechobecny żółty i pszczółki! Źródło zdjęcia: materiały przekazane przez p. Agnieszkę Gałwa.
5. Miód, nasiona miododajne i ulotki dla mieszkańców Lubiany. Źródło zdjęcia: materiały przekazane przez p. Agnieszkę Gałwa.Miód, nasiona miododajne i ulotki dla mieszkańców Lubiany. Źródło zdjęcia: materiały przekazane przez p. Agnieszkę Gałwa.Pszczeli marsz przez Lubiane. Ratujmy pszczoły!!! Źródło zdjęcia: materiały przekazane przez p. Agnieszkę Gałwa.Uczniowie ZS w Lubianie wykonują gniazda dla pszczół z trzciny pospolitej.  Źródło zdjęcia: materiały przekazane przez p. Agnieszkę Gałwa.Gotowi do działania – uczniowie ZS w Lubianie ruszają na ratunek pszczołom! Źródło zdjęcia: materiały przekazane przez p. Agnieszkę Gałwa.Uczniowie rozkładają budki dla trzmieli. Źródło zdjęcia: materiały przekazane przez p. Agnieszkę Gałwa.Uczniowie podczas rozwieszania gniazd dla pszczołowatych. Źródło zdjęcia: materiały przekazane przez p. Agnieszkę Gałwa.Oto nowe domki dla pszczół i trzmieli. Źródło zdjęcia: materiały przekazane przez p. Agnieszkę Gałwa.Pszczoły też pić muszą... – rozkładamy poidełka dla owadów. Źródło zdjęcia: materiały przekazane przez p. Agnieszkę Gałwa.Wręczenie dyplomu, nagrody Pani Krystynie Wołodzko – właścicielce ogrodu przyjaznego pszczołom. Źródło zdjęcia: materiały przez p. Agnieszkę Gałwa.Budka dla trzmieli i rurki z trzciny wzbogacą ogród Pani Krystyny. Źródło zdjęcia: materiały przez p. Agnieszkę Gałwa.Pani Krystyna z dumą prezentuje swój piękny ogród. Źródło zdjęcia: materiały przez p. Agnieszkę Gałwa.Ogród pełen barw i zapachów wabiących owady pszczołowate. Źródło zdjęcia: materiały przez p. Agnieszkę Gałwa.Pasieka Państwa Kotwas  - wycieczka do pasieki w Boguszynach. Źródło zdjęcia: materiały przez p. Agnieszkę Gałwa.Wycieczka do lokalnego pszczelarza – strój ochronny. Źródło zdjęcia: materiały przez p. Agnieszkę Gałwa.Podkurzacz – sprzęt pszczelarza. Źródło zdjęcia: materiały przez p. Agnieszkę Gałwa.Pan Stanisław prezentuje sprzęt pszczelarza. Źródło zdjęcia: materiały przez p. Agnieszkę Gałwa.Pani Józefa pokazuje uczniom pszczoły w ulu. Źródło zdjęcia: materiały przez p. Agnieszkę Gałwa.Uczniowie ZS w Lubianie wręczają Państwu Kotwas podziękowanie za „Spotkanie w pasiece”. Źródło zdjęcia: materiały przez p. Agnieszkę Gałwa.Wszystko gotowe do sadzenia roślin miododajnych. Źródło zdjęcia: materiały przez p. Agnieszkę Gałwa.Sadzimy rośliny miododajne. Źródło zdjęcia: materiały przez p. Agnieszkę Gałwa.Zadowoleni z efektów pracy – rośliny dla pszczół zasadzone. Źródło zdjęcia: materiały przez p. Agnieszkę Gałwa.Donice z tabliczkami nazw gatunkowych roślin. Źródło zdjęcia: materiały przez p. Agnieszkę Gałwa.Donice z roślinami miododajnym na szkolnym tarasie. Źródło zdjęcia: materiały przez p. Agnieszkę Gałwa.

Liczba wyświetleń galerii: 6712

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.