Arboretum Inspiruje do pomagania pszczołom

Na zdjęciu powyżej znajduje się nagroda dla Gimnazjum Publicznego nr 1 im. Ks. Jana Twardowskiego w Czechowicach-Dziedzicach. Autorka zdjęcia:  Agnieszka Jurasz.Na zdjęciu powyżej: wręczenie nagrody dla Gimnazjum Publicznego nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach w konkursie grantowym Z Kujawskim pomagamy pszczołom. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Pamiątkowe zdjęcie z wręczenia nagrody w konkursie Z Kujawskim pomagamy pszczołom. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Na zdjęciu powyżej: uczniowie z Gimnazjum Publicznego nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach z nagrodą grantową Z Kujawskim pomagamy pszczołom. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Z wizytą w przedszkolu. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Podczas odwiedzin w przedszkolu. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Pan Dyrektor w rozmowie z przedszkolakami. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Pogadanka z przedszkolakami. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Przedszkolaki wykazały się zainteresowaniem otrzymanymi podarkami. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Przedszkolaki nie bały się zabierać głosu w sprawie pszczół i naszej wizyty. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Dyskusji ciąg dalszy. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Nasza Pszczółka również miała wiele do powiedzenia o swojej pracy dzieciom w przedszkolu. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz. O roli pszczoły rozmowy ciąg dalszy. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Uczennice gimnazjum opowiadają o swoim dziełach zawartych w pszczelich kolorowankach. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Dyskusji ciąg dalszy. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Pan Dyrektor wręczył pszczele podarunki dla przedszkolaków. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Pamiątkowe zdjęcie. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Z wizytą w kolejnym przedszkolu. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Nasza delegacja podczas przywitania się z przedszkolakami. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Słów kilka o nas i powodzie naszej wizyty w przedszkolu. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Powodem naszej wizyty było m.in. wręczenie pszczelich kolorowanek dla przedszkolaków. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Nasza Pszczółka cieszyła się dużym zainteresowaniem. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.... a także wywołała wiele radości. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Nasza delegacja w przedszkolu. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Pamiątkowe zdjęcie z przedszkolakami. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Pożegnanie z przedszkolakami. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.A tak wyglądają nasze pszczele kolorowanki. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Dzień Pszczół obchodziliśmy w Śląskim Ogrodzie Botanicznym. Zapraszamy do obejrzenia kolejnych zdjęć, które przedstawiają część wydarzeń i przygotowanych materiałów.Podczas obchodów Święta Pszczoły.We love bees czyli serduszka zamiast skrzydełek - naklejki.A czy Ty znasz zasady przyjaciół pszczół?Pszczeli plan lekcji.Warsztaty podczas Święta Pszczół.Uczyliśmy się przygotowywać elementy, które mogą stać się domem dla pszczół samotnic.Ciąg dalszy pracy.

Liczba wyświetleń galerii: 3729

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę
Sklep internetowy Krauz

Kanał na Twitter

Newsletter

Nota informacyjna

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Jacek Balana EL-TER, z siedzibą przy ul. Granicznej 505, 32-095 Narama. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Dane osobowe będą przechowywane do momentu ustania ich przydatności/cofnięcia zgody. Informujemy, iż ma Pani/Pana możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych będzie naruszało przepisy o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe będą przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenia Administratora. W niektórych przypadkach Pani/Pana dane mogą być przekazywane do państw trzecich np. jeżeli będzie to niezbędne dla świadczenia usługi na Pana/Pani rzecz lub będzie to uwarunkowane inną podstawą prawną. Pani/Pana dane mogą podlegać profilowaniu, w celu wykorzystania danych osobowych do analizy lub prognoz dotyczących osobistych preferencji i zainteresowań. Administrator nie podejmuje decyzji która opiera się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu i istotnie wpływa na osobę, której dane dotyczą. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów.

Portal Pszczelarski 2013 - ∞ © Wszelkie prawa zastrzeżone

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Portal Pszczelarski

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.