Portal PszczelarskiArboretum Inspiruje do pomagania pszczołom

Uczyliśmy się przygotowywać elementy, które mogą stać się domem dla pszczół samotnic.

Uczyliśmy się przygotowywać elementy, które mogą stać się domem dla pszczół samotnic.


Na zdjęciu powyżej znajduje się nagroda dla Gimnazjum Publicznego nr 1 im. Ks. Jana Twardowskiego w Czechowicach-Dziedzicach. Autorka zdjęcia:  Agnieszka Jurasz.Na zdjęciu powyżej: wręczenie nagrody dla Gimnazjum Publicznego nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach w konkursie grantowym Z Kujawskim pomagamy pszczołom. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Pamiątkowe zdjęcie z wręczenia nagrody w konkursie Z Kujawskim pomagamy pszczołom. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Na zdjęciu powyżej: uczniowie z Gimnazjum Publicznego nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach z nagrodą grantową Z Kujawskim pomagamy pszczołom. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Z wizytą w przedszkolu. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Podczas odwiedzin w przedszkolu. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Pan Dyrektor w rozmowie z przedszkolakami. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Pogadanka z przedszkolakami. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Przedszkolaki wykazały się zainteresowaniem otrzymanymi podarkami. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Przedszkolaki nie bały się zabierać głosu w sprawie pszczół i naszej wizyty. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Dyskusji ciąg dalszy. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Nasza Pszczółka również miała wiele do powiedzenia o swojej pracy dzieciom w przedszkolu. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz. O roli pszczoły rozmowy ciąg dalszy. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Uczennice gimnazjum opowiadają o swoim dziełach zawartych w pszczelich kolorowankach. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Dyskusji ciąg dalszy. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Pan Dyrektor wręczył pszczele podarunki dla przedszkolaków. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Pamiątkowe zdjęcie. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Z wizytą w kolejnym przedszkolu. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Nasza delegacja podczas przywitania się z przedszkolakami. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Słów kilka o nas i powodzie naszej wizyty w przedszkolu. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Powodem naszej wizyty było m.in. wręczenie pszczelich kolorowanek dla przedszkolaków. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Nasza Pszczółka cieszyła się dużym zainteresowaniem. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.... a także wywołała wiele radości. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Nasza delegacja w przedszkolu. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Pamiątkowe zdjęcie z przedszkolakami. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Pożegnanie z przedszkolakami. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.A tak wyglądają nasze pszczele kolorowanki. Autorka zdjęcia: Agnieszka Jurasz.Dzień Pszczół obchodziliśmy w Śląskim Ogrodzie Botanicznym. Zapraszamy do obejrzenia kolejnych zdjęć, które przedstawiają część wydarzeń i przygotowanych materiałów.Podczas obchodów Święta Pszczoły.We love bees czyli serduszka zamiast skrzydełek - naklejki.A czy Ty znasz zasady przyjaciół pszczół?Pszczeli plan lekcji.Warsztaty podczas Święta Pszczół.Uczyliśmy się przygotowywać elementy, które mogą stać się domem dla pszczół samotnic.Ciąg dalszy pracy.

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.