Portal Pszczelarski


XVIII Targi Pszczelarskie i Tradycyjnej Żywności w Karczowiskach

XVIII Targi Pszczelarskie i Tradycyjnej Żywności w Karczowiskach odbyły się w dniach 6-7.08.2022 r. w Karczowiskach Górnych. Wydarzeniu towarzyszyła uroczystość 100-lecia Polskiego Związku Pszczelarskiego i odsłonięcie popiersia ks. Jana Dzierżona.

Czytaj więcej:

Uroczystość 100-lecia Polskiego Związku Pszczelarskiego i odsłonięcie popiersia ks. Jana Dzierżona

Uroczystość 100-lecia Polskiego Związku Pszczelarskiego i odsłonięcie popiersia ks. Jana Dzierżona - relacja z wydarzenia

Koncert Orkiestry Ochotniczej Straży Pożarnej z Zielonki Pasłęckiej. Autorka zdjęcia: Joanna ZuehlkeLaureaci Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Odsłonięcie pomnika ks. dr. Jana Dzierżona. Autorka zdjęcia: Joanna ZuehlkeOd lewej Bp Jacek Jezierski - Biskup Elbląski, Marcin Ślęzak - Wót Gminy Gronowo Elbląskie, Ryszard Mówiński - Skarbnik Regionalnego Związku Pszczelarzy w Elblągu, Tomasz Łysoń - Prezes Przedsiębiorstwa Łysoń, Tadeusz Dylon – Prezydent Polskiego Związku Pszczelarskiego, Waldemar Badeński – Prezes Regionalnego Związku Pszczelarzy w Elblągu, Ryszard Voss - Prezes Regionalnego Związku Pszczelarzy w Gdańsku, Maciej Romanowski – Starosta Elbląski. Autorka zdjęcia: Joanna ZuehlkePokaz sprzętu wojskowego. Autorka zdjęcia: Joanna ZuehlkeStanowisko Lasów Państwowych i dzianie barci. Autorka zdjęcia: Joanna ZuehlkeTargi Pszczelarskie i Tradycyjnej Żywności. Autorka zdjęcia: Joanna ZuehlkeTargom towarzyszyły liczne koncerty. Autorka zdjęcia: Joanna ZuehlkeWręczanie odznaczeń - od lewej - Starosta Elbląski Maciej Romanowski, Ryszard Jarosz, który otrzymał z rąk Tadeusza Dylona, Prezydenta Polskiego Związku Pszczelarskiego, Złoty Krzyż Zasługi. Autorka zdjęcia: Joanna ZuehlkeWykłady dla pszczelarzy i konsumentów produktów pszczelich - na zdjęciu dr Ewa Waś. Autorka zdjęcia: Joanna Zuehlke

Liczba wyświetleń galerii: 319  Współpracują z portalem:

Łukasz Zabłocki

Łukasz Zabłocki

Autor tekstów

Właściciel dużego gospodarstwa pasiecznego w południowo-zachodniej Polsce.

Wpływ ciepłej zimy na rodziny pszczele

Enactus WSZiB

Enactus WSZiB

Partner serwisu

Zespół międzynarodowej organizacji studenckiej Enactus przy Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Jego głównym obszarem działalności jest planowanie i realizacja projektów o charakterze edukacyjno-biznesowym w ramach społecznie odpowiedzialnego biznesu (CSR).

BeePower! w Polsce i za granicą

BeePower - prelekcja p. Adriana Suszki. Cz. 1.

BeePower – Be or not to be, depends on a bee!

Agata Kurzajak

Agata Kurzajak

Autorka przepisów kulinarnych i bloga ziarenkapieprzu.com.pl

Ukończyła filologię polską i podyplomowe studia z zakresu doradztwa zawodowego na UAM w Poznaniu. Doradca zawodowy i trener. Jej największą pasją jest gotowanie. Uwielbia łączyć różne smaki i odkrywać nowe przyprawy. Miłośniczka zwierząt, filmów dokumentalnych oraz herbaty z miodem i cytryną.

Wiosenna sałata ze szpinakiem i winegretem czosnkowo-miodowym

Koktajl arbuzowo-truskawkowy z miodem

Szaszłyki z marynatą miodową

Grzegorz Belica

Grzegorz Belica

Autor tekstów oraz Koordynator Fab Lab Łódź

Fab Lab Łódź to organizacja propagująca idee zrób to sam, samowystarczalności i rozwoju umiejętności praktycznych. Jednym z elementów jaki rozwijają jest edukacja w zakresie hodowli pszczół i roli jaką pełnią w naturze i gospodarce człowieka.

Warsztat: Sami robimy ul wielkopolski

Warsztaty pszczelarskie w Fab Lab Łódź - relacja z wydarzenia

III edycja warsztatów: Sami robimy ul wielkopolski