Portal Pszczelarski


Ogrody miododajne w gminie Szczurowa 2021

Tworzenie ogrodów miododajnych w gminie Szczurowa w 2021 roku. Autor zdjęcia: Łukasz Jaje

Tworzenie ogrodów miododajnych w gminie Szczurowa w 2021 roku. Autor zdjęcia: Łukasz Jaje


Tworzenie ogrodów miododajnych w gminie Szczurowa w 2021 roku. Autor zdjęcia: Łukasz JajeTworzenie ogrodów miododajnych w gminie Szczurowa w 2021 roku. Autor zdjęcia: Łukasz JajeTworzenie ogrodów miododajnych w gminie Szczurowa w 2021 roku. Autor zdjęcia: Łukasz JajeTworzenie ogrodów miododajnych w gminie Szczurowa w 2021 roku. Autor zdjęcia: Łukasz JajeTworzenie ogrodów miododajnych w gminie Szczurowa w 2021 roku. Autor zdjęcia: Łukasz JajeTworzenie ogrodów miododajnych w gminie Szczurowa w 2021 roku. Autor zdjęcia: Łukasz JajeTworzenie ogrodów miododajnych w gminie Szczurowa w 2021 roku. Autor zdjęcia: Łukasz JajeTworzenie ogrodów miododajnych w gminie Szczurowa w 2021 roku. Autor zdjęcia: Łukasz JajeTworzenie ogrodów miododajnych w gminie Szczurowa w 2021 roku. Autor zdjęcia: Łukasz JajeTworzenie ogrodów miododajnych w gminie Szczurowa w 2021 roku. Autor zdjęcia: Łukasz JajeTworzenie ogrodów miododajnych w gminie Szczurowa w 2021 roku. Autor zdjęcia: Łukasz JajeTworzenie ogrodów miododajnych w gminie Szczurowa w 2021 roku. Autor zdjęcia: Łukasz JajeTworzenie ogrodów miododajnych w gminie Szczurowa w 2021 roku. Autor zdjęcia: Łukasz JajeTworzenie ogrodów miododajnych w gminie Szczurowa w 2021 roku. Autor zdjęcia: Łukasz JajeTworzenie ogrodów miododajnych w gminie Szczurowa w 2021 roku. Autor zdjęcia: Łukasz JajeTworzenie ogrodów miododajnych w gminie Szczurowa w 2021 roku. Autor zdjęcia: Łukasz JajeTworzenie ogrodów miododajnych w gminie Szczurowa w 2021 roku. Autor zdjęcia: Łukasz JajeTworzenie ogrodów miododajnych w gminie Szczurowa w 2021 roku. Autor zdjęcia: Łukasz JajeTworzenie ogrodów miododajnych w gminie Szczurowa w 2021 roku. Autor zdjęcia: Łukasz JajeTworzenie ogrodów miododajnych w gminie Szczurowa w 2021 roku. Autor zdjęcia: Łukasz JajeTworzenie ogrodów miododajnych w gminie Szczurowa w 2021 roku. Autor zdjęcia: Łukasz JajeTworzenie ogrodów miododajnych w gminie Szczurowa w 2021 roku. Autor zdjęcia: Łukasz JajeTworzenie ogrodów miododajnych w gminie Szczurowa w 2021 roku. Autor zdjęcia: Łukasz Jaje


  Współpracują z portalem:

Bogdan Piekarz

Bogdan Piekarz

Autor tekstów

Pszczelarz z przeszło 70-letnim doświadczeniem. Autor licznych publikacji w branżowych czasopismach. Członek Rejonowego Koła Pszczelarzy nr 2 w Łodzi.

Miodobranie - krok po kroku

Główny przegląd wiosenny rodzin pszczelich

Malgorzata Radziszewska

Malgorzata Radziszewska

Autorka przepisów kulinarnych

Blogerka kulinarna (amku.blogspot.com), która uwielbia kuchenne eksperymenty. Z zawodu: tester aplikacji. Na co dzień: mama. W wolnych chwilach robi zdjęcia i zajmuje się promowaniem fotografii mobilnej działając w ramach Grupy Mobilni (grupamobilni.pl).

Różowe stringi z miodem

Pierogi z kaszą jaglaną, jabłkami i miodem

Koktajl pietruszkowy z miodem

Magdalena Tomaszewska-Bolałek

Magdalena Tomaszewska-Bolałek

Autorka przepisów kulinarnych i bloga kuchniokracja.hanami.pl

Japonista, dziennikarka, badaczka kultury żywieniowej, autorka książek: "Tradycje kulinarne Japonii" i "Japońskie słodycze" (książka nominowana w 3 kategoriach do Gourmand World Cookbook Awards). Zajmuje się prowadzeniem warsztatów kulinarnych, a także spotkań z zakresu historii jedzenia, trendów kulinarnych i percepcji smaku.

Figi z jogurtem bałkańskim i pistacjami

Pierniczki świąteczne z miodem

Ciasteczka lekko miodowe

SKN Apis

SKN Apis

Partner serwisu

Studenckie Koło Naukowe "Apis" funkcjonuje na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, kierując swoje działania do wszystkich miłośników owadów użytkowych.

Zbiórka nasion i sadzonek roślin miododajnych i pyłkodajnych. SKN Apis 2016