Portal Pszczelarski
Firma Łysoń
Firma Łysoń


Fotorelacja z "II Europejskiej Konferencji Miodosytników" oraz Konkursu Miodów Pitnych "Mead Madnes Coup"

15-16 listopada 2019r nasza firma Apitec jako jeden z sponsorów wydarzenia miała przyjemność brać udział w "II Europejskiej Konferencji Miodosytników" oraz Konkursie Miodów Pitnych "Mead Madnes Coup" zorganizowanych przez Kings of Mead przy współpracy z European Mead Makers Association i Poznańskimi Targami Piwnymi. W Poznaniu mogliśmy się przekonać jak wspaniale są te szlachetne trunki, jaki mogą mieć bogaty aromat, głęboką barwę, wykwintny, zbalansowany smak. Wytrawne, półwytrawne lub słodkie z niezwykłymi dodatkami. Ponad setka miodów z kilkunastu krajów zgłoszonych do Mead Madness Cup - największego, międzynarodowego konkursu domowych miodów pitnych w Europie, w którym mieliśmy również honor sędziować. Niezwykłe doświadczenie! Miodosytnicy, bartnicy i entuzjaści miodów dyskutują w międzynarodowym gronie i wymieniaja sie doświadczeniami, a tym czasem obok płynie cichy strumień tak zacnego trunku... Aż chce się pomarzyć o własnej produkcji...

Liczba wyświetleń galerii: 1449  Współpracują z portalem:

Tadeusz Kaczkowski

Tadeusz Kaczkowski

Autor artykułów

Urodziłem się na Podolu. Jestem synem pszczelarza. Prowadzę własną pasiekę od 60 lat.

Trutowienie matek pszczelich

Bogdan Piekarz

Bogdan Piekarz

Autor tekstów

Pszczelarz z przeszło 70-letnim doświadczeniem. Autor licznych publikacji w branżowych czasopismach. Członek Rejonowego Koła Pszczelarzy nr 2 w Łodzi.

Główny przegląd wiosenny rodzin pszczelich

Miodobranie - krok po kroku

Grzegorz Belica

Grzegorz Belica

Autor tekstów oraz Koordynator Fab Lab Łódź

Fab Lab Łódź to organizacja propagująca idee zrób to sam, samowystarczalności i rozwoju umiejętności praktycznych. Jednym z elementów jaki rozwijają jest edukacja w zakresie hodowli pszczół i roli jaką pełnią w naturze i gospodarce człowieka.

Warsztaty pszczelarskie w Fab Lab Łódź - relacja z wydarzenia

Warsztat: Sami robimy ul wielkopolski

III edycja warsztatów: Sami robimy ul wielkopolski