Portal Pszczelarski


Fotorelacja z "II Europejskiej Konferencji Miodosytników" oraz Konkursu Miodów Pitnych "Mead Madnes Coup"

15-16 listopada 2019r nasza firma Apitec jako jeden z sponsorów wydarzenia miała przyjemność brać udział w "II Europejskiej Konferencji Miodosytników" oraz Konkursie Miodów Pitnych "Mead Madnes Coup" zorganizowanych przez Kings of Mead przy współpracy z European Mead Makers Association i Poznańskimi Targami Piwnymi. W Poznaniu mogliśmy się przekonać jak wspaniale są te szlachetne trunki, jaki mogą mieć bogaty aromat, głęboką barwę, wykwintny, zbalansowany smak. Wytrawne, półwytrawne lub słodkie z niezwykłymi dodatkami. Ponad setka miodów z kilkunastu krajów zgłoszonych do Mead Madness Cup - największego, międzynarodowego konkursu domowych miodów pitnych w Europie, w którym mieliśmy również honor sędziować. Niezwykłe doświadczenie! Miodosytnicy, bartnicy i entuzjaści miodów dyskutują w międzynarodowym gronie i wymieniaja sie doświadczeniami, a tym czasem obok płynie cichy strumień tak zacnego trunku... Aż chce się pomarzyć o własnej produkcji...

Liczba wyświetleń galerii: 1117  Współpracują z portalem:

Grzegorz Belica

Grzegorz Belica

Autor tekstów oraz Koordynator Fab Lab Łódź

Fab Lab Łódź to organizacja propagująca idee zrób to sam, samowystarczalności i rozwoju umiejętności praktycznych. Jednym z elementów jaki rozwijają jest edukacja w zakresie hodowli pszczół i roli jaką pełnią w naturze i gospodarce człowieka.

Warsztat: Sami robimy ul wielkopolski

III edycja warsztatów: Sami robimy ul wielkopolski

Warsztaty pszczelarskie w Fab Lab Łódź - relacja z wydarzenia

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska działająca na terenie województwa mazowieckiego, zrzeszająca okoliczne koła pszczelarzy. Związek dba o edukację pszczelarzy zapraszając do Dyskusyjnego Klubu Pszczelarza ciekawych wykładowców, a poprzez swoje działania umożliwia członkom kół zaopatrzenie w matki, leki i sprzęt pszczelarski.