Portal Pszczelarski


Wycieczka Pszczelarzy z Brzeska na Ukrainę 2019

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z wycieczki pszczelarzy z Brzeska na Ukrainę udostępnionymi przez Pana Janusza Filipa.

Relacja z wycieczki została zaprezentowana w artykule pt. Szlakiem Złotej Podkowy - Ukraina oczami Pszczelarzy z Brzeska

Brama cmentarza. Wycieczka Pszczelarzy z Brzeska na Ukrainę 2019. Autor zdjęcia: Janusz FilipCmentarz Orląt. Wycieczka Pszczelarzy z Brzeska na Ukrainę 2019. Autor zdjęcia: Janusz FilipWycieczka Pszczelarzy z Brzeska na Ukrainę 2019. Autor zdjęcia: Janusz FilipWycieczka Pszczelarzy z Brzeska na Ukrainę 2019. Autor zdjęcia: Janusz FilipWycieczka Pszczelarzy z Brzeska na Ukrainę 2019. Autor zdjęcia: Janusz FilipWycieczka Pszczelarzy z Brzeska na Ukrainę 2019. Autor zdjęcia: Janusz FilipWycieczka Pszczelarzy z Brzeska na Ukrainę 2019. Autor zdjęcia: Janusz FilipZ wizytą u pszczelarza z Ukrainy. Autor zdjęcia: Janusz FilipW pasiece Jana Doskocza na Ukrainie. Autor zdjęcia: Janusz FilipU Jana Doskocza podczas wycieczki Pszczelarzy z Brzeska na Ukrainę 2019. Autor zdjęcia: Janusz FilipJan Doskocz. Autor zdjęcia: Janusz FilipWymiana doświadczeń podczas wycieczki Pszczelarzy z Brzeska na Ukrainę 2019. Autor zdjęcia: Janusz FilipHotel Patryjarhij. Ukraina 2019. Autor: Janusz FilipNa zamku w Złoczowie. Ukraina 2019. Autor: Janusz FilipOpera Lwowska 2019. Autor: Janusz FilipPałac w Złoczowie. Ukraina 2019. Autor: Janusz FilipW Pałacu w Złoczowie. Ukraina 2019. Autor: Janusz FilipZakup tytułu szlacheckiego na Ukrainie 2019. Autor: Janusz FilipZamek w Olesku. Ukraina 2019. Autor: Janusz FilipZamek w Złoczowie. Autor: Janusz Filip

Liczba wyświetleń galerii: 1680  Współpracują z portalem:

Ewelina Rękawek

Ewelina Rękawek

Autorka przepisów kulinarnych i bloga pysznewege.com

Copywriter z zawodu, górołaz i kucharka z zamiłowania, wegetarianka z przekonania.

Krążki owsiane z żurawiną i miodem

Amarantusowe batoniki z miodem

Gniazdka z ciasta kataifi z miodem

Magdalena Mendziak

Magdalena Mendziak

Autorka tekstów

Studentka Wydziału Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Zielonogórskiego. Właścicielka małej pasieki w okolicach Zgorzelca. Zawsze uśmiechnięta miłośniczka zwierząt oraz natury. W wolnych chwilach poświęca się wolontariatowi.

Pierniki miodowe na choinkę

Magdalena Tomaszewska-Bolałek

Magdalena Tomaszewska-Bolałek

Autorka przepisów kulinarnych i bloga kuchniokracja.hanami.pl

Japonista, dziennikarka, badaczka kultury żywieniowej, autorka książek: "Tradycje kulinarne Japonii" i "Japońskie słodycze" (książka nominowana w 3 kategoriach do Gourmand World Cookbook Awards). Zajmuje się prowadzeniem warsztatów kulinarnych, a także spotkań z zakresu historii jedzenia, trendów kulinarnych i percepcji smaku.

Ciasteczka lekko miodowe

Pierniczki świąteczne z miodem

Ciasto z mąką z czarnego ryżu

Grzegorz Belica

Grzegorz Belica

Autor tekstów oraz Koordynator Fab Lab Łódź

Fab Lab Łódź to organizacja propagująca idee zrób to sam, samowystarczalności i rozwoju umiejętności praktycznych. Jednym z elementów jaki rozwijają jest edukacja w zakresie hodowli pszczół i roli jaką pełnią w naturze i gospodarce człowieka.

Warsztat: Sami robimy ul wielkopolski

III edycja warsztatów: Sami robimy ul wielkopolski

Warsztaty pszczelarskie w Fab Lab Łódź - relacja z wydarzenia