Portal PszczelarskiWycieczka Pszczelarzy z Brzeska na Ukrainę 2019

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z wycieczki pszczelarzy z Brzeska na Ukrainę udostępnionymi przez Pana Janusza Filipa.

Relacja z wycieczki została zaprezentowana w artykule pt. Szlakiem Złotej Podkowy - Ukraina oczami Pszczelarzy z Brzeska

Brama cmentarza. Wycieczka Pszczelarzy z Brzeska na Ukrainę 2019. Autor zdjęcia: Janusz FilipCmentarz Orląt. Wycieczka Pszczelarzy z Brzeska na Ukrainę 2019. Autor zdjęcia: Janusz FilipWycieczka Pszczelarzy z Brzeska na Ukrainę 2019. Autor zdjęcia: Janusz FilipWycieczka Pszczelarzy z Brzeska na Ukrainę 2019. Autor zdjęcia: Janusz FilipWycieczka Pszczelarzy z Brzeska na Ukrainę 2019. Autor zdjęcia: Janusz FilipWycieczka Pszczelarzy z Brzeska na Ukrainę 2019. Autor zdjęcia: Janusz FilipWycieczka Pszczelarzy z Brzeska na Ukrainę 2019. Autor zdjęcia: Janusz FilipZ wizytą u pszczelarza z Ukrainy. Autor zdjęcia: Janusz FilipW pasiece Jana Doskocza na Ukrainie. Autor zdjęcia: Janusz FilipU Jana Doskocza podczas wycieczki Pszczelarzy z Brzeska na Ukrainę 2019. Autor zdjęcia: Janusz FilipJan Doskocz. Autor zdjęcia: Janusz FilipWymiana doświadczeń podczas wycieczki Pszczelarzy z Brzeska na Ukrainę 2019. Autor zdjęcia: Janusz FilipHotel Patryjarhij. Ukraina 2019. Autor: Janusz FilipNa zamku w Złoczowie. Ukraina 2019. Autor: Janusz FilipOpera Lwowska 2019. Autor: Janusz FilipPałac w Złoczowie. Ukraina 2019. Autor: Janusz FilipW Pałacu w Złoczowie. Ukraina 2019. Autor: Janusz FilipZakup tytułu szlacheckiego na Ukrainie 2019. Autor: Janusz FilipZamek w Olesku. Ukraina 2019. Autor: Janusz FilipZamek w Złoczowie. Autor: Janusz Filip

Liczba wyświetleń galerii: 814

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.