Portal Pszczelarski


Wycieczka Pszczelarzy z Brzeska na Ukrainę 2019

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z wycieczki pszczelarzy z Brzeska na Ukrainę udostępnionymi przez Pana Janusza Filipa.

Relacja z wycieczki została zaprezentowana w artykule pt. Szlakiem Złotej Podkowy - Ukraina oczami Pszczelarzy z Brzeska

Brama cmentarza. Wycieczka Pszczelarzy z Brzeska na Ukrainę 2019. Autor zdjęcia: Janusz FilipCmentarz Orląt. Wycieczka Pszczelarzy z Brzeska na Ukrainę 2019. Autor zdjęcia: Janusz FilipWycieczka Pszczelarzy z Brzeska na Ukrainę 2019. Autor zdjęcia: Janusz FilipWycieczka Pszczelarzy z Brzeska na Ukrainę 2019. Autor zdjęcia: Janusz FilipWycieczka Pszczelarzy z Brzeska na Ukrainę 2019. Autor zdjęcia: Janusz FilipWycieczka Pszczelarzy z Brzeska na Ukrainę 2019. Autor zdjęcia: Janusz FilipWycieczka Pszczelarzy z Brzeska na Ukrainę 2019. Autor zdjęcia: Janusz FilipZ wizytą u pszczelarza z Ukrainy. Autor zdjęcia: Janusz FilipW pasiece Jana Doskocza na Ukrainie. Autor zdjęcia: Janusz FilipU Jana Doskocza podczas wycieczki Pszczelarzy z Brzeska na Ukrainę 2019. Autor zdjęcia: Janusz FilipJan Doskocz. Autor zdjęcia: Janusz FilipWymiana doświadczeń podczas wycieczki Pszczelarzy z Brzeska na Ukrainę 2019. Autor zdjęcia: Janusz FilipHotel Patryjarhij. Ukraina 2019. Autor: Janusz FilipNa zamku w Złoczowie. Ukraina 2019. Autor: Janusz FilipOpera Lwowska 2019. Autor: Janusz FilipPałac w Złoczowie. Ukraina 2019. Autor: Janusz FilipW Pałacu w Złoczowie. Ukraina 2019. Autor: Janusz FilipZakup tytułu szlacheckiego na Ukrainie 2019. Autor: Janusz FilipZamek w Olesku. Ukraina 2019. Autor: Janusz FilipZamek w Złoczowie. Autor: Janusz Filip

Liczba wyświetleń galerii: 1843  Współpracują z portalem:

Łukasz Zabłocki

Łukasz Zabłocki

Autor tekstów

Właściciel dużego gospodarstwa pasiecznego w południowo-zachodniej Polsce.

Wpływ ciepłej zimy na rodziny pszczele

Paulina Jamrozik

Paulina Jamrozik

Autorka tekstów oraz właścicielka Medis-online.pl

Założycielka Gabinetu Dietetycznego MEDIS. Na co dzień pomaga trwale zmienić nawyki żywieniowe swoim pacjentom. Pokazuje jak pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, poprawić samopoczucie, samoocenę, a przede wszystkim zdrowie.

Domowy sposób na wzmocnienie odporności

Renata Gasek

Renata Gasek

Autorka tekstów

Entuzjastka szeroko pojętego rękodzieła, autorka prac zamieszczonych na blogu Kocie robótki (https://kocieprace.blogspot.com/)

Pirografia (sztuka malowania ogniem) w pszczelarstwie

Luiza Dawidowicz

Luiza Dawidowicz

Autorka publikacji

Doktorantka na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Absolwentka kierunków: ochrona środowiska na UAM w Poznaniu oraz ogrodnictwo na UP w Poznaniu. Interesuje się projektowaniem ogrodów, urządzaniem i pielęgnacją zieleni, a także rewitalizacją zdegradowanych obszarów. W swoim działaniu łączy wiedzę zdobytą na obu kierunkach studiów z zamiłowaniem artystycznym oraz florystycznym. Uwielbia rośliny, zwierzęta, pracę w ogrodzie, podróże bliskie i dalekie. Działa w Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Ogrodnictwa w Poznaniu, w którym pełni funkcję wiceprezesa Sekcji Florystycznej.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 2.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 1.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 3.