Portal Pszczelarski


Węza pszczela firmy Pszczeli Port

Węza pszczela od firmy Pszczeli Port

Węza pszczela od firmy Pszczeli Port


Węza pszczela od polskiego producenta węzy - firmy Pszczeli PortWęza od firmy Pszczeli PortWęza pszczela od firmy Pszczeli PortWęza od polskiego producenta węzy - firmy Pszczeli PortPlastry od polskiego producenta węzy - firmy Pszczeli PortIdealna węza pszczela od polskiej firmy Pszczeli PortWalec z woskiem pszczelim od firmy Pszczeli PortWalcowanie wosku pszczelego - jeden z etapów produkcji węzy pszczelej przez firmę Pszczeli PortKolejny etap produkcji węzy pszczelej przez polską firmę Pszczeli Port


  Współpracują z portalem:

Anna Celińska

Anna Celińska

Autorka tekstów

Dziennikarz z wykształcenia, zawodu i pasji. Żaden temat nie jest jej obcy, a pszczoły z artykułu na artykuł uwielbia coraz bardziej. Na PortalPszczelarski.pl wrzuca teksty według najważniejszego klucza – informować, radzić, wyjaśniać to, co ważne dla Was. Bo bez czytelnika nie miałoby sensu pisanie.

Biowar 500 - lek na warrozę

Komu potrzebna jest pszczoła miodna?

Standaryzacja uli

Arboretum Inspiruje

Arboretum Inspiruje

Partner serwisu

Projekt edukacyjny realizowany w Gimnazjum Publicznym nr 1 im. Ks. Jana Twardowskiego w Czechowicach-Dziedzicach. W tym roku działania projektowe skupiają się wokół pszczół. Projekt jest laureatem konkursu grantowego „Z Kujawskim pomagam pszczołom”. Więcej na Facebook'u: Arboretum-Inspiruje

Arboretum Inspiruje do pomagania pszczołom

Kolorowanka o pszczołach dziełem gimnazjalistek

Arboretum Inspiruje podczas Święta Pszczół

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Partner serwisu

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukcie realizowany jest projekt ekologiczny "Pszczoły Lubię". Projekt jest laureatem konkursu grantowego "Z Kujawskim pomagamy pszczołom". Grant ufundowała firma ZT Kruszwica S.A. Organizatorem konkursu jest Fundacja Nasza Ziemia. Koordynatorkami projektu są Elżbieta Piotrak i Magdalena Palińska.

Pszczoły Lubię. Cz. 2.

Pszczoły Lubię. Cz. 1.

Celina Habryka

Celina Habryka

Autorka tekstów

Doktorantka w Katedrze Analizy i Oceny Jakości Żywności na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Zajmuje się badaniem właściwości fizykochemicznych miodów.

Podział miodów pitnych

Rodzaje miodu ze względu na pochodzenie