Portal Pszczelarski


Wycieczka pszczelarzy PZP w Tarnowie i WZP w Rzeszowie na Ukrainę 2017

Cmentarz Orląt na Ukrainie. Wycieczka pszczelarzy. Autorzy zdjęć: Janusz Filip, Marek Wojdak

Cmentarz Orląt na Ukrainie. Wycieczka pszczelarzy. Autorzy zdjęć: Janusz Filip, Marek Wojdak


Cmentarz Łyczakowski na Ukrainie. Autorzy zdjęć: Janusz Filip, Marek WojdakCmentarz Orląt na Ukrainie. Autorzy zdjęć: Janusz Filip, Marek WojdakCmentarz Orląt na Ukrainie. Wycieczka pszczelarzy. Autorzy zdjęć: Janusz Filip, Marek WojdakGrób Marii Konopnickiej na Ukrainie. Autorzy zdjęć: Janusz Filip, Marek WojdakGrób prof. Ciesielskiego na Ukrainie. Autorzy zdjęć: Janusz Filip, Marek WojdakGrób prof. Ciesielskiego na Ukrainie. Autorzy zdjęć: Janusz Filip, Marek WojdakInstytut Vuczkowe na Ukrainie. Autorzy zdjęć: Janusz Filip, Marek Wojdak

  Ostatnio na forum:



  Współpracują z portalem:

Agnieszka Koza

Agnieszka Koza

Autorka przepisów kulinarnych i bloga Eksplozja Smaku

Interesuje się wszystkim co jest związane z jedzeniem ale szczególną uwagę zwraca na zdrowe, racjonalne żywienie. W wolnym czasie rozwija swoje pasje którymi są: fotografia, ogrodnictwo oraz podróże.

Letnia sałatka z szynką, melonem i miodem

Kurczak w różowej marynacie

Kaczka pieczona z miodem, jabłkami i żurawiną

Emilia

Emilia

Autorka przepisów kulinarnych oraz bloga Kuchenna Kontrrewolucya

Całkiem świeżo upieczona tak mama, jak blogerka kulinarna. Fascynatka dobrej kuchni i słowiańskiego folkloru.

Kutia wigilijna z miodem pitnym

Rolada z szynki z pastą ziołową z olejem rzepakowym i morelami

Pieczone przepiórki miodowo-cynamonowe z kremem z pieczarek

Bogdan Piekarz

Bogdan Piekarz

Autor tekstów

Pszczelarz z przeszło 70-letnim doświadczeniem. Autor licznych publikacji w branżowych czasopismach. Członek Rejonowego Koła Pszczelarzy nr 2 w Łodzi.

Miodobranie - krok po kroku

Główny przegląd wiosenny rodzin pszczelich