Jesienne Spotkanie Pszczelarzy Ziemi Oświęcimskiej 2016

Dzięki uprzejmości pana Kazimierza Wiśniowskiego, Czytelnicy Portalu Pszczelarskiego mogą zapoznać się z fotorelacją z Jesiennego Spotkania Pszczelarzy Ziemi Oświęcimskiej. To wyjątkowe wydarzenie pszczelarskie, rokrocznie jest okazją do spotkania wyjątkowych ludzi - pszczelarzy z pasją. To właśnie oni, w kulturalny sposób wymieniają się między sobą poglądami i doświadczeniami na temat pszczelarzenia. A to wszystko przy wspólnym biesiadowaniu.

W związku z tym, że żadne słowa nie oddadzą atmosfery jaka towarzyszy temu wydarzeniu, serdecznie zapraszamy do fotorelacji.

Autorem zdjęć jest pan Kazimierz Wiśniowski.

Zobacz również:

Jesienne Spotkanie Pszczelarzy Ziemi Oświęcimskiej - relacja z wydarzenia

Uczestnicy jesiennego Spotkania Pszczelarzy Ziemi Oświęcimskiej. Autor zdjęcia: Kazimierz WiśniowskiPszczelarze na wydarzeniu pn. Jesienne Spotkanie Pszczelarzy Ziemi Oświęcimskiej. Autor zdjęcia: Kazimierz WiśniowskiUczestnicy wydarzenia pn. Jesienne Spotkanie Pszczelarzy Ziemi Oświęcimskiej. Autor zdjęcia: Kazimierz WiśniowskiZnak: Teren prywatny. Uwaga pszczoły. Groźba pożądlenia. Autor: Kazimierz WiśniowskiUle. Autor: Kazimierz WiśniowskiUl drewniany. Autor zdjęcia: Kazimierz WiśniowskiUczestnicy Jesiennego Spotkania Pszczelarzy Ziemi Oświęcimskiej. Autor zdjęcia: Kazimierz WiśniowskiJesienne Spotkanie Pszczelarzy Ziemi Oświęcimskiej. Autor zdjęcia: Kazimierz WiśniowskiCzęść uczestników Jesiennego Spotkania Pszczelarzy Ziemi Oświęcimskiej. Autor zdjęcia: Kazimierz WiśniowskiZabytkowy sprzęt pszczelarski. Autor zdjęcia: Kazimierz WiśniowskiUczestnicy dyskutujący podczas Jesiennego Spotkania Pszczelarzy Ziemi Oświęcimskiej. Autor zdjęcia: Kazimierz WiśniowskiWystąpienie podczas Jesiennego Spotkania Pszczelarzy Ziemi Oświęcimskiej. Autor zdjęcia: Kazimierz WiśniowskiNagrody dla pszczelarzy podczas Jesiennego Spotkania Pszczelarzy Ziemi Oświęcimskiej. Autor zdjęcia: Kazimierz WiśniowskiWyróżnienia dla pszczelarzy podczas Jesiennego Spotkania Pszczelarzy Ziemi Oświęcimskiej. Autor zdjęcia: Kazimierz WiśniowskiPszczelarze podczas Jesiennego Spotkania Pszczelarzy Ziemi Oświęcimskiej. Autor zdjęcia: Kazimierz WiśniowskiCiepły posiłek dla pszczelarzy podczas Jesiennego Spotkania Pszczelarzy Ziemi Oświęcimskiej. Autor zdjęcia: Kazimierz WiśniowskiSmaczny posiłek podczas Jesiennego Spotkania Pszczelarzy Ziemi Oświęcimskiej. Autor zdjęcia: Kazimierz WiśniowskiBiesiada pszczelarzy podczas Jesiennego Spotkania Pszczelarzy Ziemi Oświęcimskiej. Autor zdjęcia: Kazimierz WiśniowskiUczestnicy Jesiennego Spotkania Pszczelarzy Ziemi Oświęcimskiej. Autor zdjęcia: Kazimierz WiśniowskiObowiązki. Jesienne Spotkanie Pszczelarzy Ziemi Oświęcimskiej. Autor zdjęcia: Kazimierz WiśniowskiWymiana doświadczeń między pszczelarzami podczas Jesiennego Spotkania Pszczelarzy Ziemi Oświęcimskiej. Autor zdjęcia: Kazimierz WiśniowskiJesienne Spotkanie Pszczelarzy Ziemi Oświęcimskiej to idealne miejsce do wymiany zdań na temat różnych sposobów pszczelarzenia. Autor zdjęcia: Kazimierz WiśniowskiUczestnicy Jesiennego Spotkania Pszczelarzy Ziemi Oświęcimskiej w 2016 r. Autor zdjęcia: Kazimierz WiśniowskiRozmowy pszczelarzy podczas Jesiennego Spotkania Pszczelarzy Ziemi Oświęcimskiej. Autor zdjęcia: Kazimierz WiśniowskiPyszny posiłek dla uczestników Jesiennego Spotkania Pszczelarzy Ziemi Oświęcimskiej. Autor zdjęcia: Kazimierz Wiśniowski

Liczba wyświetleń galerii: 2646

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Kanał na Twitter

Newsletter

Nota informacyjna

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Jacek Balana EL-TER, z siedzibą przy ul. Granicznej 505, 32-095 Narama. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Dane osobowe będą przechowywane do momentu ustania ich przydatności/cofnięcia zgody. Informujemy, iż ma Pani/Pana możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych będzie naruszało przepisy o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe będą przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenia Administratora. W niektórych przypadkach Pani/Pana dane mogą być przekazywane do państw trzecich np. jeżeli będzie to niezbędne dla świadczenia usługi na Pana/Pani rzecz lub będzie to uwarunkowane inną podstawą prawną. Pani/Pana dane mogą podlegać profilowaniu, w celu wykorzystania danych osobowych do analizy lub prognoz dotyczących osobistych preferencji i zainteresowań. Administrator nie podejmuje decyzji która opiera się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu i istotnie wpływa na osobę, której dane dotyczą. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów.

Portal Pszczelarski 2013 - ∞ © Wszelkie prawa zastrzeżone

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Portal Pszczelarski

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.