Portal Pszczelarski


Pszczoły z pasieki Barbary Rutyny

Galeria przestawia piękne zdjęcia pszczół z pasieki pani Barbary Rutyny.

Autorką zdjęć jest pani Barbara Rutyna.

Pszczoły na wylotku. Autorka zdjęcia: Barbara RutynaSkupisko pszczół na wylotku. Autorka zdjęcia: Barbara RutynaPszczoła pokryta pyłkiem. Autorka zdjęcia: Barbara RutynaPszczoła na pożytku. Autorka zdjęcia: Barbara RutynaPracowita pszczoła. Autorka zdjęcia: Barbara RutynaPszczoła zbieraczka na pożytku. Autorka zdjęcia: Barbara RutynaPszczoła na ogóreczniku. Autorka zdjęcia: Barbara RutynaPszczoły na wylotku. Autorka zdjęcia: Barbara RutynaSkupisko pszczół na wylotku. Autorka zdjęcia: Barbara Rutyna

Liczba wyświetleń galerii: 10225



  Współpracują z portalem:

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska założona przed II wojną światową działająca głównie na terenie powiatu mińskiego, ale zrzeszająca również pszczelarzy z innych rejonów. Celem Koła jest prowadzenie wszechstronnej działalności na rzecz pszczelarstwa i ekologii. Duży nacisk kładziony jest na edukację pszczelarzy jak również poszerzanie świadomości dzieci i młodzieży o roli pszczół w ekosystemie.

I Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim

Karolina Wronowska

Karolina Wronowska

Studentka biologii stosowanej na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Prowadzi badania na temat profilaktyki i zwalczania warrozy u pszczoły miodnej.

Stan warrozy w pasiekach za pomocą obserwacji osypu zimowego - badanie

Oddziaływanie Varroa destructor na rodzinę pszczelą

Pszczoła miodna. Klasyfikacja, występowanie i ewolucja

Wiktoria Bajek

Wiktoria Bajek

Autorka tekstów

Studentka pedagogiki o specjalności resocjalizacja. Na co dzień pasjonatka pszczół miodnych i nie tylko. Szczególnie zainteresowana warunkami optymalnymi dla bytowania i rozwoju pszczół. Pasjonatka przyrody i długich spacerów.

Poliuretan czy drewno - który materiał lepszy na ul?