Portal Pszczelarski


Warsztaty pszczelarskie w Szkole Podstawowej nr 313 w Warszawie

Małgorzata Brendel i Piotr Nowotnik przeprowadzili ponad dwugodzinne warszataty pszczelarskie w Szkole Podstawowej nr 313 w Warszawie.

Zarówno pszczelarze z Pasieki Edukacyjnej, jak i dzieci wraz z rodzicami na bardzo długo i pozytywnie zapamiętają ten dzień. 

Podczas spotkania zaprezentowany został sprzęt pasieczny wraz z ulikiem pokazowym, były przypinki, naklejki, ulotki, wspólne robienie świec oraz degustacja miodów.

Wszyscy bawili się świetnie, co zresztą widać na zdjęciach autorstwa Piotra Nowotnika.

Warsztaty pszczelarskie klasy IIB w Szkole Podstawowej nr 313 w Warszawie. Autor zdjęcia: Piotr NowotnikWarsztaty pszczelarskie w Szkole Podstawowej nr 313 w Warszawie. Autor zdjęcia: Piotr NowotnikGorące rozmowy na tematy pszczelarskie podczas warsztatów w Szkole Podstawowej nr 313 w Warszawie. Autor zdjęcia: Piotr NowotnikDegustacja miodów podczas warsztatów pszczelarskich w Szkole Podstawowej nr 313 w Warszawie. Autor zdjęcia: Piotr NowotnikWafelki z miodem - degustacja podczas warsztatów pszczelarskich. Autor zdjęcia: Piotr NowotnikPrezentacja sprzętu pasiecznego podczas warsztatów pszczelarskich w Szkole Podstawowej nr 313 w Warszawie. Autor zdjęcia: Piotr NowotnikUśmiechnięci uczestnicy warsztatów pszczelarskich w Szkole Podstawowej nr 313 w Warszawie. Autor zdjęcia: Piotr NowotnikŚwiecie z wosku pszczelego uczestników warsztatów pszczelarskich  w Szkole Podstawowej nr 313 w Warszawie. Autor zdjęcia: Piotr NowotnikUlik pokazowy na warsztatach pszczelarskich  w Szkole Podstawowej nr 313 w Warszawie. Autor zdjęcia: Piotr NowotnikPiotr Nowotnik opowiada uczestnikom warsztatów pszczelarskich o świecach woskowych.

Liczba wyświetleń galerii: 6484  Współpracują z portalem:

Luiza Dawidowicz

Luiza Dawidowicz

Autorka publikacji

Doktorantka na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Absolwentka kierunków: ochrona środowiska na UAM w Poznaniu oraz ogrodnictwo na UP w Poznaniu. Interesuje się projektowaniem ogrodów, urządzaniem i pielęgnacją zieleni, a także rewitalizacją zdegradowanych obszarów. W swoim działaniu łączy wiedzę zdobytą na obu kierunkach studiów z zamiłowaniem artystycznym oraz florystycznym. Uwielbia rośliny, zwierzęta, pracę w ogrodzie, podróże bliskie i dalekie. Działa w Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Ogrodnictwa w Poznaniu, w którym pełni funkcję wiceprezesa Sekcji Florystycznej.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 2.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 1.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 3.

Malgorzata Radziszewska

Malgorzata Radziszewska

Autorka przepisów kulinarnych

Blogerka kulinarna (amku.blogspot.com), która uwielbia kuchenne eksperymenty. Z zawodu: tester aplikacji. Na co dzień: mama. W wolnych chwilach robi zdjęcia i zajmuje się promowaniem fotografii mobilnej działając w ramach Grupy Mobilni (grupamobilni.pl).

Różowe stringi z miodem

Ogórki z miodem

Panna cotta z miodem i orzechami włoskimi

Michał Piątek

Michał Piątek

Ekspert Portalu Pszczelarskiego

Pszczelarz, właściciel serwisu www.pogodnypiatek.pl, w którym prowadzi blog pszczelarski i zamieszcza nakręcone przez siebie filmy. Jeden z autorów dwumiesięcznika „Pasieka”, organizator konferencji pszczelarskich, wykładowca.

Współdziałanie pszczelarzy w zakresie promocji i sprzedaży

Michał Piątek Dochodowa pasieka - książka dla pszczelarzy

III Konferencja Pszczelarska Klubu Dyskusyjnego Pszczółka - przebieg wydarzenia