Portal PszczelarskiWarsztaty pszczelarskie w Szkole Podstawowej nr 313 w Warszawie

Małgorzata Brendel i Piotr Nowotnik przeprowadzili ponad dwugodzinne warszataty pszczelarskie w Szkole Podstawowej nr 313 w Warszawie.

Zarówno pszczelarze z Pasieki Edukacyjnej, jak i dzieci wraz z rodzicami na bardzo długo i pozytywnie zapamiętają ten dzień. 

Podczas spotkania zaprezentowany został sprzęt pasieczny wraz z ulikiem pokazowym, były przypinki, naklejki, ulotki, wspólne robienie świec oraz degustacja miodów.

Wszyscy bawili się świetnie, co zresztą widać na zdjęciach autorstwa Piotra Nowotnika.

Warsztaty pszczelarskie klasy IIB w Szkole Podstawowej nr 313 w Warszawie. Autor zdjęcia: Piotr NowotnikWarsztaty pszczelarskie w Szkole Podstawowej nr 313 w Warszawie. Autor zdjęcia: Piotr NowotnikGorące rozmowy na tematy pszczelarskie podczas warsztatów w Szkole Podstawowej nr 313 w Warszawie. Autor zdjęcia: Piotr NowotnikDegustacja miodów podczas warsztatów pszczelarskich w Szkole Podstawowej nr 313 w Warszawie. Autor zdjęcia: Piotr NowotnikWafelki z miodem - degustacja podczas warsztatów pszczelarskich. Autor zdjęcia: Piotr NowotnikPrezentacja sprzętu pasiecznego podczas warsztatów pszczelarskich w Szkole Podstawowej nr 313 w Warszawie. Autor zdjęcia: Piotr NowotnikUśmiechnięci uczestnicy warsztatów pszczelarskich w Szkole Podstawowej nr 313 w Warszawie. Autor zdjęcia: Piotr NowotnikŚwiecie z wosku pszczelego uczestników warsztatów pszczelarskich  w Szkole Podstawowej nr 313 w Warszawie. Autor zdjęcia: Piotr NowotnikUlik pokazowy na warsztatach pszczelarskich  w Szkole Podstawowej nr 313 w Warszawie. Autor zdjęcia: Piotr NowotnikPiotr Nowotnik opowiada uczestnikom warsztatów pszczelarskich o świecach woskowych.

Liczba wyświetleń galerii: 5827

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.