Portal Pszczelarski

Sklep Krauz

Forum pszczelarskie - Tematy nie związane z pszczelarstwem

Pszczoły zalęgły się w domu Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 796

Zaloguj się aby obserwować temat

Stonegem

Stonegem

2017-07-22 19:45:05

Witam, jestem Kuba i mam (dla mnie - dla was pewnie niekoniecznie) problem. W domu, przy głównym wejściu w murze mam małą prywatną pasiekę :). Jakiś czas temu zalęgły się tam pszczoły. Nie jestem pszczelarzem i bardzo chętnie bym się ich pozbył. W domu dwójka dzieci i przynajmniej na razie pożądlona żona :P (Stąd wiem że pszczoła, bo żądło musiałem wyciągać). Jak się domyślacie, mam przez to mały armagedon :D Przekopałem już cały internet ale każdy ze sposobów jaki znalazłem wiąże się z rozwalaniem elewacji lub unicestwieniem roju. Żadnej z tych rzeczy nie chcę robić a już brakuje mi pomysłów. I tu pytanie, czy znacie jakąś metodę, którą ja - kompletny laik - mógł bym zastosować, tak aby zachować dom w całości i przy okazji nie zabijać pszczół?
Pozdrawiam

tulipan

tulipan

2017-07-23 10:14:09

drogi kubo powiedz z jakich okolic pochodzisz jak niedaleko to mogę podjechać i zabrać te pszczółki napisz pozdrawiam tulipan

blondynekkrk

blondynekkrk

2017-07-24 18:01:30

Można ewentualnie dymem z paliwa do podkurzacza je wypłoszyć :) Ale najlepiej oddać pszczelarzowi lub zadzwonić na straż pożarną (oni często mają kontakt do pszczelarzy).

blondynekkrk

blondynekkrk

2017-07-30 08:32:40

Stonegem, czy rozwiązałeś już kwestię pszczół? Podziel się z nami :)

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Ostatnio dodane posty:

Prosba o polecenie miodarki
05 Grudnia 2019

Jak zacząć?
04 Grudnia 2019

Przenoszenie pszczół
04 Grudnia 2019

Pomieszczenie pasieczne
01 Grudnia 2019

Prezydent Andrzej Duda będzie hodował pszczoły
24 Listopada 2019

Prezydent Andrzej Duda będzie hodował pszczoły
24 Listopada 2019


Ostatnio dodane tematy:

Prosba o polecenie miodarki
05 Grudnia 2019

Przenoszenie pszczół
04 Grudnia 2019

Pomieszczenie pasieczne
01 Grudnia 2019

Prezydent Andrzej Duda będzie hodował pszczoły
24 Listopada 2019

Konkurs :)
22 Listopada 2019


Najaktywniejsi w tym tygodniu:

1. Piotrgabi23: 2

2. KrisKros: 1

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
Pasieki Skiba
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.