Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Szybkie pytanie - krótka odpowiedź

Namolna pszczoła Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 636

Zaloguj się aby obserwować temat

Wichrowiak

Wichrowiak

2020-05-10 18:37:58

Witam.. jestem użytkownikiem działki ogrodniczej, siłą rzeczy widok pszczół na działce jest dla mnie czyś miłym.. jednak dzisiaj stało się coś niezwykłego - pszczoła towarzyszyła mi przez ponad godzinę w trakcie montowania skrzynki z paneli boazeryjnych, pomalowanych na jasny orzech.. być może to ten jasny kolor drewna sprawił, że pszczoła widziała w nim kolor kwiatów ? przez cały ten czas z uporem maniaka usiłowała wcisnąć się w każde wgłębienie w poszyciu skrzyni, szczególnie w otworki wywiercone pod wkręty montażowe.. odstraszanie jej na nic się zdało - ignorowała mnie całkowicie, niemal przez cały czas przelatując przez szkielet skrzyni na wszelkie możliwe sposoby.. czy takie zachowanie pszczoły z punktu widzenia pszczelarzy jest racjonanie wytłumaczalne ?

Załączniki:

Namolna pszczołaNamolna pszczoła
Wichrowiak

Wichrowiak

2020-05-10 18:47:20

Mam też przypuszczenie, że to może być murarka ogrodowa.. ??

Kryspin

Kryspin

2020-05-14 20:05:25

Witam. Trafnie sadzisz ze to murarka. Szuka odpowiedniego otworku na założenie rodziny.

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Ostatnio dodane posty:

Zakładanie pasieki – od czego zacząć?
16 Października 2020

Ul wielkopolski stojak - zalety
15 Października 2020

Jak zbudować ul Dadanta? - poddasze, dennica, nadstawka i daszek
15 Października 2020

Jak stosować kwas mlekowy?
15 Października 2020

Kwas mrówkowy - lek na warrozę
14 Października 2020

Jak stosować kwas mrówkowy?
14 Października 2020


Ostatnio dodane tematy:

Ul wielkopolski stojak - zalety
15 Października 2020

Jak zbudować ul Dadanta? - poddasze, dennica, nadstawka i daszek
15 Października 2020

Jak stosować kwas mlekowy?
15 Października 2020

Kwas mrówkowy - lek na warrozę
14 Października 2020

Jak stosować kwas mrówkowy?
14 Października 2020


Najaktywniejsi w tym tygodniu:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
Pasieki Skiba
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.