Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Szybkie pytanie - krótka odpowiedź

Alergia na jad u dziecka Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 233

Zaloguj się aby obserwować temat

MamaFilipa

MamaFilipa

2020-05-02 14:55:29

Witam serdecznie wszystkich wprawionych w tematach pszczelich! Mam 11-letniego syna, ktory od dwoch lat nalezy do klubu pszczelarskiego, w ramach ktorego opiekuje sie jednym ulem. Niestety po kazdym uzadleniu, kilka godzin pozniej dostaje wysokiej goraczki i doslownie scina go z nog na nastepne min. 24 godziny. Oczywiscie dochodzi do tego spora opuchlizna, puchna tez i bola wezly chlonne. Opiekun klubu twierdzi, ze po ok. 80 uzadleniach powinno przejsc. Niestety ja mam wrazenie, ze po kazdym uzadleniu reakcja jest coraz gorsza. Obawiam sie, ze nastepnym razem moze dojsc np. do wstrzasu anafilaktycznego. :-( Szczerze mowiac chcialam wypisac syna z tego klubu, ale on nie chce zrezygnowac. Filip kocha swoje pszczoly i nie wyobraza sobie bez nich zycia. Czy ktos z Forumowiczow ma jakies doswiadczenia w tym temacie? Czy rzeczywiscie z czasem reakcje na uzadlenie beda mniej uciazliwe? A moze ktos z Was ma wrecz przeciwne doswiadczenia? Byc moze ktos cos doardzi? Szukam teraz jakiegos dobrego alergologa, ktory moglby nas poprowadzic w tym temacie. Najlatwiej byloby pewnie znalezc synowi inne hobby. Z drugiej strony widze jego ogromna pasje i cieszy mnie, ze tak pozytecznie spedza wolny czas. Mysle, ze wielu doroslych po uzadleniu nie chcialoby wiecej zblizyc sie do ula. On, mimo przykrych doswiadczen, chce tam wracac. Uciesze sie z Waszych komentarzy. Pozdrawiam!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Ostatnio dodane posty:

Ile żyje pszczoła?
23 Października 2020

Zakładanie pasieki – od czego zacząć?
16 Października 2020

Ul wielkopolski stojak - zalety
15 Października 2020

Jak zbudować ul Dadanta? - poddasze, dennica, nadstawka i daszek
15 Października 2020

Jak stosować kwas mlekowy?
15 Października 2020

Kwas mrówkowy - lek na warrozę
14 Października 2020


Ostatnio dodane tematy:

Ile żyje pszczoła?
23 Października 2020

Ul wielkopolski stojak - zalety
15 Października 2020

Jak zbudować ul Dadanta? - poddasze, dennica, nadstawka i daszek
15 Października 2020

Jak stosować kwas mlekowy?
15 Października 2020

Kwas mrówkowy - lek na warrozę
14 Października 2020


Najaktywniejsi w tym tygodniu:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
Pasieki Skiba
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.