Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Szybkie pytanie - krótka odpowiedź

Umierające pszczoły na wsi Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 612

Zaloguj się aby obserwować temat

Barbara0207

Barbara0207

2020-04-04 22:46:40

Cześć, potrzebuję pomocy i może znajdą się tutaj jakieś mądre dusze. Od niedawna mieszkam na wsi i być może nie jestem przyzwyczajona do takiego widoku, ale serce mi się kraje, kiedy widzę na moim balkonie po kilkanaście pszczół tygodniowo, które ledwo chodzą po ziemi, a do dwóch dni umierają. Próbowałam już podsuwać miód, wodę, ale nic nie pomagało. Część pszczół była nawet w trakcie zbierania nektaru i jakby nagle traciły całe siły. Ta na filmie zachowywała się najbardziej żywo, jakby próbowała odlecieć i nie była w stanie. Film robiłam popołudniu, a wieczorem jak do niej zaglądnęłam to już praktycznie się nie ruszała. Chciałabym im jakoś pomóc, ma ktoś dla mnie jakąś radę? Przesyłam link do filmu na youtube w razie gdyby ten z załączników się nie dodał. Z góry serdecznie dziękuję za każdą radę!

https://youtu.be/7UNzl4f66uU

Załączniki:

Umierające pszczoły na wsi
tulipan

tulipan

2020-04-13 19:08:48

witam sympatyka pszczol podpowiem tak jak zobaczysz opryskiwacz w ciagu dnia dzwon na policje a uratujesz pszczoly nasze pszczoly

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Ostatnio dodane posty:

Ile żyje pszczoła?
23 Października 2020

Zakładanie pasieki – od czego zacząć?
16 Października 2020

Ul wielkopolski stojak - zalety
15 Października 2020

Jak zbudować ul Dadanta? - poddasze, dennica, nadstawka i daszek
15 Października 2020

Jak stosować kwas mlekowy?
15 Października 2020

Kwas mrówkowy - lek na warrozę
14 Października 2020


Ostatnio dodane tematy:

Ile żyje pszczoła?
23 Października 2020

Ul wielkopolski stojak - zalety
15 Października 2020

Jak zbudować ul Dadanta? - poddasze, dennica, nadstawka i daszek
15 Października 2020

Jak stosować kwas mlekowy?
15 Października 2020

Kwas mrówkowy - lek na warrozę
14 Października 2020


Najaktywniejsi w tym tygodniu:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
Pasieki Skiba
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.