Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Szybkie pytanie - krótka odpowiedź

Ginące pszczoły Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 848

Zaloguj się aby obserwować temat

Magda312

Magda312

2019-03-24 18:33:49

Witam mam takie pytanie: Co mogło stać się z pszczołami? zginęły jesienią, w ulu nie ma padłych owadów. Mój tata od dziecka zajmuje się pszczołami. Posiada tylko kilka uli tzn rodzin pszczelich na własne potrzeby. Czasami po zimie jeden rój lub dwa nie przezimowały. W tym roku nie ma ani jedenej pszczelej rodziny. Ja chciałabym kupić kilka rodzin pszczelich,ale tata upiera się, że ule muszą wyschnąć itd. kiedy najlpiej zjaąć się odbudową naszej małej pasieki?

oro54

oro54

2019-03-25 13:28:14

Na 90% główną przyczyną było silne porażenie rodziny warrozą.

Maras62

Maras62

2019-04-07 11:11:33

Jak wyżej. Nieskuteczne , lu w ogóle zaniedbane , późne leczenie warozzy.I

tulipan

tulipan

2019-04-14 18:30:34

czy pszczoly byly leczone apiwarolem z tego co wiem apiwarol jest nieskuteczny szkoda tylko pszczol ule mozna wypalic palnikiem pozniej mozna obsadzac rodziny w tych ulach pozdrawiam

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.