Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Szybkie pytanie - krótka odpowiedź

Pomoc w Poznaniu tajników pszczelarstwa w praktyce. Okolice Olsztyna Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 1188

Zaloguj się aby obserwować temat

wicher33

2019-02-04 01:03:06

Witam. Poszukuję osoby z Olsztyna i okolic posiadającej wiedzę w praktyce która jest chętna się podzielić swoimi doświadczeniami w prowadzeniu pasieki. Tesciu posiadał pasieke ale niestety nie zdarzył mi przekazać wystarczających informacji na temat prowadzenia pasieki. Kilka lat zwlekalem i odkladalem czas na założenie pasieki ale wkoncu trzeba by zacząć.

blondynekkrk

2019-02-11 21:49:49

Hej! Najłatwiej byłoby abyś przejrzał mapę pszczelarzy i skontaktował się z którymś z nich: https://www.portalpszczelarski.pl/mapa.html

Weź udział w dyskusji:




  Współpracują z portalem:

Aneta Dziakowska

Aneta Dziakowska

Autorka tekstów nt. podatków

Główna księgowa z 11-letnim doświadczeniem zawodowym. Posiada certyfikat do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nadany przez Ministra Finansów. anetak7777@wp.pl

Sprzedaż bezpośrednia miodu - opodatkowanie

Zasady rozliczania się w ramach projektu WRPP w latach 2016/2019

Opodatkowanie pasieki do 80 rodzin pszczelich

Arboretum Inspiruje

Arboretum Inspiruje

Partner serwisu

Projekt edukacyjny realizowany w Gimnazjum Publicznym nr 1 im. Ks. Jana Twardowskiego w Czechowicach-Dziedzicach. W tym roku działania projektowe skupiają się wokół pszczół. Projekt jest laureatem konkursu grantowego „Z Kujawskim pomagam pszczołom”. Więcej na Facebook'u: Arboretum-Inspiruje

Arboretum Inspiruje do pomagania pszczołom

Kolorowanka o pszczołach dziełem gimnazjalistek

Arboretum Inspiruje podczas Święta Pszczół

Monika Wolańska

Monika Wolańska

Autorka przepisów kulinarnych i bloga Słodkie Słone

Z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa a z zamiłowania „kucharą” - tak określają mnie znajomi. Pasji mam całe mnóstwo! Dobra kuchnia, fotografia, piękne wnętrza i miejsca, podróże…

Kurczak z sosem sojowym i miodem

Sałata z grejpfrutem, serem pleśniowym i sosem winegret z miodem

Ciasteczka imbirowe z miodem