Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Szybkie pytanie - krótka odpowiedź

Gdzie jest rejestracja na stronie? Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 3803

Zaloguj się aby obserwować temat

Strony: 1 2

mati

2014-02-07 09:34:22

gdzie mam kliknac rzeby sie zarejestrowac nie klikajac w baner

marcin

2014-02-07 16:01:24

Można kliknąć w baner aby przejść do rejestracji ale można też zarejestrować się z górnego panelu. Na samej górze strony jest logo Grupa Balana, dwa okienka do logowania, przycisk ZALOGUJ SIĘ (na szarym tle), przycisk NIE PAMIĘTAM HASŁA i właśnie przycisk ZAREJESTRUJ SIĘ. Mogą być one przysłonięte napisem o korzystaniu z plików cookies. Wtedy trzeba kliknąć OK (oczywiście jeżeli wyrażasz zgodę, choć każda strona korzysta z tych plików). Pozdrawiam i zapraszam do rejestracji!

blondynekkrk

2014-02-08 09:57:24

Szybko, łatwo i przyjemnie :) Tylko jesteś zarejestrowany to po co Ci to? W końcu piszesz na forum więc masz konto.

factis

2014-02-11 17:38:37

Dobry jest. To trzeba przyznać.

Lukasz_Baniak

2014-02-12 10:12:12

Ciekaw jestem co mati wymyśli tym razem...

blondynekkrk

2014-02-13 20:43:08

Coś milczy... Ale może to wina tego, że rzadko wchodzi na forum :) Jak wejdzie to wytłumaczy wszystkim co to miał na myśli :)

mati

2014-02-15 10:46:34

no bo sie rejestrowalem klikajonc w ogloszeniach na przycisk a to hyba nietam trzeba bylo

blondynekkrk

2014-02-15 21:04:43

A no dobra, faktycznie może być zasłonięta rejestracja przez info o cookies :)

Strony: 1 2

Weź udział w dyskusji:




  Współpracują z portalem:

Stowarzyszenie Natura i Człowiek

Stowarzyszenie Natura i Człowiek

Partner serwisu

Stowarzyszenie działające na rzecz ekologii i protekcji owadów zapylających, głównie dziko żyjących pszczół. Sprawdź: www.naturaiczlowiek.org

Chroniąc pszczoły dbasz o siebie

Zostań bohaterem pszczół

Pszczoły i pszczelarstwo trzech kontynentów - zaproszenie na wykład

Fundacja Nasza Ziemia

Fundacja Nasza Ziemia

Partner serwisu

Organizacja pozarządowa założona w 1994 roku. Realizuje cele mające status pożytku publicznego, specjalizując się w edukacji ekologicznej i obywatelskiej.

Wyniki konkursu grantowego Z Kujawskim pomagamy pszczołom II

Konkurs grantowy - Z Kujawskim pomagamy pszczołom

Wyniki konkursu grantowego - z Kujawskim pomagamy pszczołom

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Partner serwisu

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukcie realizowany jest projekt ekologiczny "Pszczoły Lubię". Projekt jest laureatem konkursu grantowego "Z Kujawskim pomagamy pszczołom". Grant ufundowała firma ZT Kruszwica S.A. Organizatorem konkursu jest Fundacja Nasza Ziemia. Koordynatorkami projektu są Elżbieta Piotrak i Magdalena Palińska.

Pszczoły Lubię. Cz. 1.

Pszczoły Lubię. Cz. 2.

Karolina Wronowska

Karolina Wronowska

Studentka biologii stosowanej na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Prowadzi badania na temat profilaktyki i zwalczania warrozy u pszczoły miodnej.

Varroa sp. jako immunosupresor chorób wirusowych

Zapobieganie i zwalczanie inwazji Varroa sp. u pszczoły miodnej

Oddziaływanie Varroa destructor na rodzinę pszczelą