Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Komentarze do artykułów

Uloterapia w górach Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 1665

Przejdź do artykułu Uloterapia w górach

Zaloguj się aby obserwować temat

blondynekkrk

2016-03-02 16:38:50

O! Niedaleko mnie więc jest duża szansa, że skorzystam i podzielę się wrażeniami :)

michal1972

2016-03-02 20:43:57

Bardzo przyjemny artykuł chociaż brakuje mi informacji, jakim zainteresowaniem cieszy się ten pomysł (bądź co bądź bardzo ciekawy) i ile kosztuje możliwość skorzystania z jednej sesji dla osoby nie kupującej miodu. Jestem rad, że Portal Pszczelarski wspiera i promuje takie inicjatywy.

pasieka u izydora

2016-03-02 22:18:56

Z reguły nie mam zamiaru brać opłat,jeżeli ktoś będzie zadowolony to może dać coś na cukier dla pszczółek.jeżeli chodzi o zainteresowanie jest bardzo duże.

arek

2016-03-02 22:39:47

Początkowo myślałem, że to telewizor jest na tym ostatnim zdjęciu ale później wpadłem na to, że to okienko z widokiem na ule :D

blondynekkrk

2016-03-03 18:45:17

Haha :) Tak samo Arek pomyślałem początkowo:) Mnie się pomysł baaaaardzo podoba.

pasieka u izydora

2016-03-03 19:09:01

Bardzo się ciesze z tego powodu

factis

2016-03-04 07:57:06

Stanisławie, gratuluję działania i postawy! Bezpłatne korzystanie z domków to bardzo ładny gest!

Adam_Poch

2016-04-21 10:05:40

Świetny pomysł :) Sam bym się wybrał tylko mam trochę za daleko...

Weź udział w dyskusji:




  Współpracują z portalem:

Celina Habryka

Celina Habryka

Autorka tekstów

Doktorantka w Katedrze Analizy i Oceny Jakości Żywności na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Zajmuje się badaniem właściwości fizykochemicznych miodów.

Podział miodów pitnych

Rodzaje miodu ze względu na pochodzenie

Ewelina Rękawek

Ewelina Rękawek

Autorka przepisów kulinarnych i bloga pysznewege.com

Copywriter z zawodu, górołaz i kucharka z zamiłowania, wegetarianka z przekonania.

Kuskus z warzywami, ziarnami i miodem

Szybki piernik z miodem na święta

Gniazdka z ciasta kataifi z miodem

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska działająca na terenie województwa mazowieckiego, zrzeszająca okoliczne koła pszczelarzy. Związek dba o edukację pszczelarzy zapraszając do Dyskusyjnego Klubu Pszczelarza ciekawych wykładowców, a poprzez swoje działania umożliwia członkom kół zaopatrzenie w matki, leki i sprzęt pszczelarski.

Mirka Lenarcik

Mirka Lenarcik

Autorka tekstów oraz bloga mirosixgotuje.blox.pl

Ukończyła archeologię i anglistykę we Wrocławiu oraz studia doktoranckie w Niemczech. Oprócz gotowania największa pasja to kultura Iranu oraz historia.

Piernik sułtański

Bastani – perskie lody szafranowe

Surówka z kiszonej kapusty z miodem i pomarańczą