Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Komentarze do artykułów

Poprawne przechowywanie miodu Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 1482

Przejdź do artykułu Poprawne przechowywanie miodu

Zaloguj się aby obserwować temat

mati

2015-03-28 13:53:04

w zakrenconym sloiku w osiemnastu stopniach

Antoni

2015-05-06 18:59:10

Należy pamiętać żeby łyżeczkę, którą wsadza się choć raz do miodu, drugi raz nie wsadzać, jeżeli ta była wcześniej wkładana do herbaty, kawy, wody czy innego napoju.

chorazak

2015-11-19 21:48:08

Co za brednie

michal1972

2015-11-20 19:23:18

Poniekąd prawda, poniekąd nie zgodzę się. Poprawne przechowywanie miodu wiąże się z jego szczelnym, sterylnym zamknięciem w czystym opakowaniu przeznaczonym do przechowywania produktów spożywczych. Co więcej, miód powinien być przechowywany w ciemnym i chłodnym pomieszczeniu.

Weź udział w dyskusji:




  Współpracują z portalem:

Monika Czyżewska

Monika Czyżewska

Tęsknota za zdrowym, prostym, jakościowym życiem blisko natury, wolnym od chemii zaprowadziła mnie do momentu w życiu, kiedy zaczęłam wypiekać domowe chleby, przygotowywać przetwory no i... domowe kosmetyki. Na moim blogu www.naturalnie-ze-naturalnie.blogspot.com dzielę się z pomysłami na mydła naturalne ręcznie robione i nie tylko. Mam nadzieję, że tak jak ja zmienicie swoje postrzeganie pielęgnacji i zdrowia i stanie się to Waszym stylem życia.

Fundacja Nasza Ziemia

Fundacja Nasza Ziemia

Partner serwisu

Organizacja pozarządowa założona w 1994 roku. Realizuje cele mające status pożytku publicznego, specjalizując się w edukacji ekologicznej i obywatelskiej.

Konkurs grantowy - Z Kujawskim pomagamy pszczołom

Wyniki konkursu grantowego - z Kujawskim pomagamy pszczołom

Wyniki konkursu grantowego Z Kujawskim pomagamy pszczołom II

Anna Celińska

Anna Celińska

Autorka tekstów

Dziennikarz z wykształcenia, zawodu i pasji. Żaden temat nie jest jej obcy, a pszczoły z artykułu na artykuł uwielbia coraz bardziej. Na PortalPszczelarski.pl wrzuca teksty według najważniejszego klucza – informować, radzić, wyjaśniać to, co ważne dla Was. Bo bez czytelnika nie miałoby sensu pisanie.

Ciekawostki na temat różnych gatunków pszczół - występowanie pszczół i cechy przystosowawcze

Skład chemiczny miodu – cukry proste i złożone

Linia pszczół car: PWJOT

Tadeusz Kaczkowski

Tadeusz Kaczkowski

Autor artykułów

Urodziłem się na Podolu. Jestem synem pszczelarza. Prowadzę własną pasiekę od 60 lat.

Trutowienie matek pszczelich