Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Komentarze do artykułów

Projekt Bzykająca Przyczepka Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 2833

Przejdź do artykułu Projekt Bzykająca Przyczepka

Zaloguj się aby obserwować temat

Strony: 1 2 3
wszczypkow

wszczypkow

2015-03-16 15:18:07

Żenujące. Przecież istnieje mechanizm wsparcia dla pszczelarzy z ARR Poza tym używana przyczepka kosztuje grosze. Można się również złożyć z kolegami na wspólną. Nie wspierałem dmuchanej akcji Greenpeace adoptuj pszczołę...(zatrucie w Przyczynie Dolnej).Również ten "projekt" uważam za nieuczciwy. Nie popieram rozwiązań opartych na nieuzasadnionym żebractwie.

blondynekkrk

blondynekkrk

2015-03-16 22:16:14

Dlaczego nieuczciwy? Portale crowdfundingowe zawsze sprawdzają wcześniej osoby zgłaszające swój projekt i na dodatek analizują realność potrzeb danej osoby. Ja uważam, że pomysł jest godny podziwu. Trzeba się sporo namęczyć, żeby przygotować i stronę internetową i samą wizytówkę zbiórki na Polak Potrafi. Co więcej, ja bym to traktował jako uczciwą sprzedaż bo za każde wsparcie druga osoba coś otrzymuje. Jest to zresztą gwarantowane.

factis

factis

2015-03-18 08:57:38

Mnie się pomysł podoba. Nie każdego stać na przyczepkę a tym samym nie każdy ma taką możliwość, żeby z kimś złożyć się na zakup przyczepy do przewozu uli. Czytałem o crowdfundigu. Zyskuje popularność i raczej odbierany jest pozytywnie, czego dowodem jest ponad 900zł zebranych w te kilka dni przez pana z filmiku.

kaczka12

kaczka12

2015-03-18 20:24:58

Wiecie co, państwo dopuszcza taką formę zbiórki pieniędzy. Bo jakby tak nie było to by ponad 6,5mln zł nie zostało zebrane przez tę stronę. Popatrzyłem jakie tam projekty ludzie dają i w sumie jest ich duża różnorodność. Jak dla mnie to życzę Panu Danielowi powodzenia. Dużo już nie brakuje, bo zbliża się aktualnie do połowy.

mati

mati

2015-03-19 21:31:31

oplaci sie przes takom strone zbierac kase hyba trzeba zaplacic za te strone

michal1972

michal1972

2015-03-20 09:41:22

Od kilku dni obserwuje postęp w zbiórce pana ze Ślężańskich Miodów i to co się dzieje na tym forum. Ciężko mi oceniać, kto ma rację bo nigdy nie brałem udziału w takiej zbiórce. Nie wspieram finansowo żadnej zbiórki, nawet Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale też nie neguję ich istnienia. Robią pożyteczne rzeczy. Myślę, że sposób zbiórki jest jak najbardziej legalny, bo faktycznie dość szybko policja i prokuratura by się tą sprawą zajęły. Co do strony to chyba mati nie masz racji. Bo polakpotrafi.pl to nie strona pana ze Ślężańskich Miodów. Pewnie polakpotrafi.pl pobiera opłaty za publikacje takich ogłoszeń ale wątpię żeby były one na tyle wysokie żeby zniechęcały do korzystania z tej strony. Podsumowując, nie wesprę finansowo akcji ale też jej nie neguję. Życzę panu powodzenia w zbiórce i długich lat korzystania z przyczepki!

blondynekkrk

blondynekkrk

2015-03-20 18:42:43

Widzę, że i inni myślą tak jak ja ;) A mati myśląc wizytówkę, to nie chodziło mi o taką wizytówkę w rzeczywistości czy stronę internetową a pola które się uzupełnia w Polak Potrafi. Jest tego troszkę + trzeba swoją grafikę tam dać, bo nikt Ci jej nie zrobi. Uważam, że kawał dobrej roboty został wykonany.

PortalPszczelarski.pl

PortalPszczelarski.pl

2015-03-21 12:24:32

Z otrzymanych od Pana Daniela zdjęć utworzyliśmy galerię, w której prezentujemy w pełnej okazałości ule wielkopolskiego odkładowe dla osób, które wesprą niniejszy projekt odpowiednią sumą.

http://www.portalpszczelarski.pl/galeria/68/ule_6-ramkowe_wielkopolskie_odkladowe_ze_styroduru.html

Strony: 1 2 3

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.