Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Komentarze do artykułów

Pasieka na dachu katedry Notre-Dame w Paryżu - tyle miodu przypada na 2017 Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 1107

Przejdź do artykułu Pasieka na dachu katedry Notre-Dame w Paryżu - tyle miodu przypada na 2017

Zaloguj się aby obserwować temat

blondynekkrk

blondynekkrk

2017-10-21 08:42:04

Nie wiedziałem, że na dachu obiektów sakralnych stawiane są pasieki. Ciekawe, czy w Polsce też są takie pasieki :o

oro54

oro54

2017-10-21 10:05:37

Nowa moda, bo to jest obecnie "cool". Pożyjemy, zobaczymy co się stanie z tymi pasiekami jak ta moda przeminie. Jedyną pozytywną stroną tej mody jest to, że ostudziła ona zapędy urzędników by wyprowadzać hodowlę pszczół poza granice miast. Podobnie ma się sprawa zakładania barci, tylko tutaj jeszcze dochodzą pieniądze z dofinansowania unijnego.

Pasieczka

Pasieczka

2017-11-21 23:28:47

Kazdy aspekt naszego zycia ma ujemne strony.....jedna sa ludzie zawodowo krytykujacy wszystko......a tak malo trzeba do szczescia......troszke usmiechu i serca....

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.