Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Komentarze do artykułów

Wilanów Miodem Płynący 2017 - kurs pszczelarski Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 859

Przejdź do artykułu Wilanów Miodem Płynący 2017 - kurs pszczelarski

Zaloguj się aby obserwować temat

Lukasz_Baniak

2017-03-25 11:52:06

Wszystko fajnie, dobra idea, cena też w miarę ok, ale powiedzcie mi dlaczego Kamil Baj? To gość, który moim zdaniem ani nie ma gadanego, ani nie robi nic wyjątkowego. Nie można było pomyśleć o kimś bardziej doświadczonym, albo promować kogoś kto się lepiej wypowiada (ma tzw. "lepsze gadane")? Widziałem jego wystąpienie na tedx i jak dla mnie, jeżeli tak ma wyglądać prowadzenie i zachęcanie do pszczelarstwa w jego wykonaniu, to ja się na to nie piszę. Poprawcie mnie jeżeli coś się u niego zmieniło.

Weź udział w dyskusji:




  Współpracują z portalem:

Michał Piątek

Michał Piątek

Ekspert Portalu Pszczelarskiego

Pszczelarz, właściciel serwisu www.pogodnypiatek.pl, w którym prowadzi blog pszczelarski i zamieszcza nakręcone przez siebie filmy. Jeden z autorów dwumiesięcznika „Pasieka”, organizator konferencji pszczelarskich, wykładowca.

Michał Piątek Dochodowa pasieka - książka dla pszczelarzy

I Konferencja Pszczelarskiego Klubu Dyskusyjnego Pszczółka między Łodzią a Warszawą - przebieg spotkania

Targi Sadowniczo-Warzywnicze Hort-Technika z panelem pszczelarskim - relacja

Agata Wojtuń oraz Agnieszka Strózik

Agata Wojtuń oraz Agnieszka Strózik

Koordynatorki projektu "Pszczoły w szkole"

"Pszczoły w szkole" to projekt realizowany w Katolickiej Szkołe Podstawowej SPSK im. Jana Pawła II w Chojnach i nagrodzony w konkursie grantowym "Z Kujawskim pomagamy pszczołom".

Szkolny Dzień Pszczoły

Pszczoły w szkole w czerwcu

Młodzi detektywi szukają miejsc przyjaznych pszczołom

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła to marka pod którą prowadzi swoją pasiekę doświadczony pszczelarz - Michał Wawszczak. Kontakt dla Klientów i mediów: 794 666 570

Miód wędzony - powstanie, proces wędzenia, przeznaczenie