Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Komentarze do artykułów

Bezpłatny Newsletter Portalu Pszczelarskiego Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 1170

Przejdź do artykułu Bezpłatny Newsletter Portalu Pszczelarskiego

Zaloguj się aby obserwować temat

Lukasz_Baniak

Lukasz_Baniak

2014-01-24 11:11:06

Co jaki czas wysyłać będziecie maile?

mati

mati

2014-01-24 20:50:37

fajna sprawa zapisuje sie zaraz

blondynekkrk

blondynekkrk

2014-01-25 13:21:24

Ja już zapisany :) Fajnie, że takie coś robicie :)

marcin

marcin

2014-01-25 13:29:45

Mogę zapewnić, że na pewno będzie to kilka razy w miesiącu. Szanujemy naszych użytkowników i nie chcemy im zawalić skrzynki wiadomościami ;-) Będziemy publikować wyłącznie same najważniejsze informacje.

michal1972

michal1972

2014-01-26 18:35:58

Trafiony pomysł! Brawo!

pszczelarka78

pszczelarka78

2014-01-26 22:39:54

Czy muszę coś zrobić, żeby go dostawać? Nie często zaglądam. Chyba, że zarejestrowanych z automatu dodacie?

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.