Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Komentarze do artykułów

Zgnilec amerykański w powiecie skierniewickim 2016 Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 1071

Przejdź do artykułu Zgnilec amerykański w powiecie skierniewickim 2016

Zaloguj się aby obserwować temat

marcin

marcin

2016-07-23 08:28:01

Artykuł powstał w związku z doniesieniem od pszczelarki z okolicznych terenów, że sprawa zgnilca w powiecie skierniewickim jest bagatelizowana. Podobno nie ma tabliczek informacyjnych, a handel pszczołami kwitnie. Czekamy na Wasze komentarze w tej sprawie!

Andrzej57

Andrzej57

2016-07-25 11:15:50

Panie Marcinie jestem Prezesem Koła Pszczelarzy w Skierniewicach i wiem, że zgodnie z rozporządzeniem wykonywane są wszystkie zalecenia weterynaryjne.Przykre jest to, że zgnilca przywieziono na nasz teren. Pytam Czy jest możliwość zmiany tytułu, ponieważ zaczynają się problemy ze zbyciem naszych produktów pszczelich. Prosiłbym o wpisanie w tytule:Zgnilec amerykański w miejscowości Pszczonów gm. Maków pow. skierniewicki woj. łódzkie. Moim zdaniem jest to konieczne gdyż tren zapowietrzony obejmuje tylko kawałek zachodniej części naszego powiatu. Pozdrawiam Andrzej Karwat

marcin

marcin

2016-07-27 08:51:48

Szanowny Panie Andrzeju, idąc za Pana sugestią oraz mając na celu ogólne dobro pszczelarzy i niewprowadzanie niepotrzebnych uogólnień, zaktualizowałem tytuł artykułu: http://www.portalpszczelarski.pl/artykul/1127/zgnilec_amerykanski_w_pszczonowie_-gmina_makow-_2016.html

Mam nadzieję, że temat zgnilca amerykańskiego w Pszczonowie zostanie możliwie szybko rozwiązany.
Pozdrawiam serdecznie!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.