Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Gospodarka pasieczna

Materiał na ule Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 1075

Zaloguj się aby obserwować temat

Kacper88

Kacper88

2018-07-03 20:13:30

Witam wszystkich, pracuje w pasiece i chciałbym założyć swoją. Moje pytanie brzmi z jakiego materiału wybrać ule (może jakaś konkretna firma?). Typ ula dadant dennica wysoka higieniczna. Jak z ociepleniem górnym stosować dużo, mało? Pracuje na ulach drewnianych i góra jest dość mocno ocieplona (mi się wydaje za mocno). Dzięki z góry za jakąkolwiek odpowiedź.

blondynekkrk

blondynekkrk

2018-07-08 07:25:08

Hej! Każdy ma swoje jakieś upodobania. Część osób woli ule ze styroduru (bo są lżejsze) ale przez to i mniej trwalsze, część decyduje się na ule drewniane (bo są trwalsze), ale i cięższe. Co do producenta, to powiem Ci że trudno wskazać najlepszego. Moim zdaniem warto zaopatrywać się u mniejszych producentów bo bardziej szanują klienta. Im większa firma, a Ty masz składać małe zamówienie, tym bardziej mają Cię głęboko w poważaniu :)

Kryspin

Kryspin

2020-04-13 18:18:02

Witam! Odpowiadam dla blondynekkrk. Myślę że najlepiej kupić trwałe ule drewniane. Mam ule kupione od pana Mariana z Dywit. solidne wykonanie ,cena też przystępna.Są to ule wlk. 10 ramkowe. Mam takie ule,i moi koledzy, zakupione u pana Mariana. Jesteśmy zadowoleni.Mogę spokojnie polecać.

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
Pasieki Skiba
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.