Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Ekonomika pszczelarstwa

Skąd wziąć pieniądze na przygodę z pszczołami? Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 3943

Zaloguj się aby obserwować temat

Strony: 1 2

Lukasz_Baniak

2014-02-22 09:30:19

blondynek, do roboty. W sumie to najlepiej by było poszukać pracy jako pomocnik pszczelarza. Nie dość, że się czegoś nauczysz, to jeszcze kasę zarobisz i będziesz mógł zabrać się za własne pszczoły.

pszczelarka78

2014-02-22 10:58:10

No właśnie, ja myślę, że blondynku za wiele chcesz dostać wszystko gotowe, trochę własnej pracy, zaangażowania, a nie tylko czekać aż spadnie z nieba.

mati

2014-02-23 21:07:21

dlaczego ma niewypalic wystarczy ze robisz wszystko tak jak tzeba i masz durzo miodu i klijentow

blondynekkrk

2014-02-24 10:09:40

W sumie ten pomysł z zostaniem pomocnikiem pszczelarza to jest najlepsze rozwiązanie. Bo nauczę się wszystkiego i przy okazji mogę zarobić na swoje pszczółki :)

Strony: 1 2

Weź udział w dyskusji:




  Współpracują z portalem:

Stefan Jerzy Siudalski

Stefan Jerzy Siudalski

Autor artykułów

Kłodzczanin z urodzenia, obecnie mieszkaniec Warszawy. Osoba posiadające doświadczenie w różnych dziedzinach, w tym: w pszczelarstwie, poszukiwaniu wody, ochronie mienia. Emerytowany redaktor naczelny pisma Ochrona mienia, wykładowca w dziedzinie technicznej ochrony mienia oraz kierownik pracowni projektowania i produkcji aparatury naukowej.

Cztery pory roku czyli piosenka o Rębkowie

Malgorzata Radziszewska

Malgorzata Radziszewska

Autorka przepisów kulinarnych

Blogerka kulinarna (amku.blogspot.com), która uwielbia kuchenne eksperymenty. Z zawodu: tester aplikacji. Na co dzień: mama. W wolnych chwilach robi zdjęcia i zajmuje się promowaniem fotografii mobilnej działając w ramach Grupy Mobilni (grupamobilni.pl).

Panna cotta z miodem i orzechami włoskimi

Bigos z miodem

Żeberka z rabarbarem pięciu smaków i miodem