Portal Pszczelarski

Sklep Krauz

Forum pszczelarskie - Chów i hodowla pszczół

Pierwsza pasieka Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 5748

Zaloguj się aby obserwować temat

Strony: 1 2 3
marus123

marus123

2017-06-02 15:30:41

Jeżeli chodzi o rozpoczęcie hodowli pszczół to zalecam kontakt z panem Wojciechem Pelczarem. Znam człowieka od mniej więcej dwunastu lat, wymieniamy się doświadczeniami. Zajmuje się sprzedażą matek pszczelich w certyfikowanych liniach car AGA i AGA 3. Pszczoły miodne, optymalny proces kontroli ze względu na łagodność, cechy idealne, jeżeli chodzi o produktywność. Zdrowe pszczoły, żadnych problemów przy zakupie, ogromna wiedza właściciela hodowli. Nic, tylko korzystać.

Pasieczka

Pasieczka

2017-10-03 22:56:47

Witam serdecznie....dla chetnych polecam czytac artykuly Kirka Webstera.mozna je czytac na portalu,,Wolne Pszczoly'' Ja czytalem i rozmawialem z nim i od pieciu lat mam zdrowa pasieczke. Zaczalem od pszczoly wloskiej i krainki...ale zaraz zmienilem na primorska
.teraz mam swoje matki.Primorskie znakomicie potrafią na koniec sezonu samodzielnie zgromadzić prawie cały niezbędny zimą pokarm, bez żadnej pomocy z mojej strony

Pasieczka

Pasieczka

2017-10-03 23:03:37

Jeszcze tylko jedno..chetnie podziele sie moja nikla wiedza moj email yanushspark@gmail.com....nie nie odbilo mi tylko mieszkam w USA i jesli napisze yanush to amerykanin powie janusz.pozdrawiam pszczelarska brac.

Klusek

Klusek

2018-10-14 15:34:44

Witam. Zkładam pasieke i mam pytnie ile miodu mniej więcej byłoby z 2 uli?
Z góry dziękuje za odpowiedź

Dariusz123

Dariusz123

2019-10-13 10:59:01

Witam planuje rozpocząć przygodę z pszczolami,
Chciałbym ule zrobić samemu pytanie czy warto, czy lepiej kupić. Macie jakieś linki żeby nic nie pominac

Strony: 1 2 3

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Ostatnio dodane posty:

Inteligentne Ule - Aplikacja Mobilna
20 Października 2019

Inteligentne Ule - Aplikacja Mobilna
20 Października 2019

Nadstawki ul Warszwski poszerzany
15 Października 2019

Pierwsza pasieka
13 Października 2019

Liść rabarbaru a walka z warrozą
09 Października 2019

Uczulenie
26 Sierpnia 2019


Ostatnio dodane tematy:

Inteligentne Ule - Aplikacja Mobilna
20 Października 2019

Nadstawki ul Warszwski poszerzany
15 Października 2019

Uczulenie
26 Sierpnia 2019

Wóz/pawilon pszczelarski/pasieczny - prośba o opinie
25 Sierpnia 2019

Miodarka kasetowa
22 Sierpnia 2019


Najaktywniejsi w tym tygodniu:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.