Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Chów i hodowla pszczół

Pierwsza pasieka Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 6936

Zaloguj się aby obserwować temat

Strony: 1 2 3 4
BartekBartnikPL

BartekBartnikPL

2014-02-02 23:34:23

Hej,na imię mi Bartosz.Pragnę założyć pierwszą pasiekę jak mój ojciec i dziadek. Mieszkam obok lasu mieszanego, mam dużą łąkę.Proszę o pomoc tylko w kwestii rodzaju ula,kiedy zacząć hodowlę i jak sprawić aby rodziny dobrze przezimowały .

Z góry dziękuje Bartek

emil

emil

2014-02-03 00:43:59

Witam, a jest to teren nizinny czy górski/podgórski? Możesz podać województwo?

michal1972

michal1972

2014-02-05 11:16:17

Całą rodzinkę polecałbym zakupić na wiosnę i od tego momentu zacząć przygodę z pszczelarstwem. Ja zaczynałem od wielkopolskiego.

mlody_pszczelarz

mlody_pszczelarz

2014-02-08 13:12:36

jesli masz dlugie zimy to lepiej wybierz ule naa ramkach wysokich, a jak krotkie to mozesz niskie ramki wybrac

factis

factis

2014-03-11 08:02:29

Chyba kolega Bartek mało zainteresowany swoim tematem hehe. W tym roku jak widać problemów raczej nie było z zimowlą. No chyba, że coś się zmieni i przyjdą mrozy... ale nic póki co na to nie wskazuje.

michal1972

michal1972

2014-03-13 10:45:43

Kolego factis, nawet nie kracz! Nie może spaść śnieg bo wszyscy na tym stracą. Lepiej żeby deszcz popadał bo susza wszędzie.

mati

mati

2014-05-15 09:17:46

nie wazne jakie masz ule tylko jakie umiejentosci tak to by nikt nie bral jakiegos typu ula tylko przez to ze pszczoly w zimie nie dadzom rady

DariuszKucharczyk

DariuszKucharczyk

2016-05-02 10:54:12

Witam
Poszukuję informacji o sposobach zakładania pasieki, jakie wymagania należy spełnić aby rozpocząć znajomość z pszczelarstwem.
Czy można spróbować od jednego ula aby sprawdzić się w roli pszczelarza?
Koszty podstawowego wyposażenia, przewidywane trudności, choroby i co należy wiedzieć aby dobrze zajmować się pszczołami.
Moje zabudowania są na skraju lasu na obrzeżach osiedla mieszkaniowego, czy to dobry pomysł aby spróbować z jednym ulem, czy lepiej dać sobie spokój.

Strony: 1 2 3 4

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
Pasieki Skiba
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.