Portal Pszczelarski

Sklep Krauz

Forum pszczelarskie - Biologia pszczół

Pszczola zostawia pylek w zabudowanej skrzynce Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 527

Zaloguj się aby obserwować temat

olgierd1

olgierd1

2018-05-05 10:45:37

Witam jestem pierwszy raz na forum.
Do mojego mieszkania wlatuje pszczola(prawdopodobnie jedna) I zostawia pylek w skrzynce 20cm na 10cm (skrznka zabudowana z okraglym wlotem).Czy to jest normalne zachowanie pszczoly i co robic aby ja zniechecic.

olgierd1

olgierd1

2018-05-05 10:52:17

Chodzi mi o to aby zrozumiec takie zachowanie.I czy to moze byc poczatek lub proba budowy nowego gniazda.

olgierd1

olgierd1

2018-05-05 11:09:19

Nie jestem pszczelarzem mieszkam w niemczech ale niechce krzywdzic tak porzytecznego stworzenia. Tylko ciezko mi bedze caly czas pozostawiac otwarty balkon aby sobie zyla i dodatkowa obawa jest to ze jesli stworz gniazdo to moze byc to niebezpieczne dla domownikow.Co moge zrobic aby niekrzywdzic pszczoly aby spokojnie sobie zyla.

olgierd1

olgierd1

2018-05-05 12:48:26

Teraz ta pszczola probuje cos robic przy telewizorze.Wysylam zdjecie pszczoly

Załączniki:

Pszczola zostawia pylek w zabudowanej skrzynce
olgierd1

olgierd1

2018-05-05 12:51:47

generalnie to przylatuje co 10-15 min I zastanawiam sie o co jej chodzi. A nie jestem jak juz wczesniej pisalem pszczelarzem to interesuje mnie jej zachowanie.Jak myslicie?

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.