Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Baza pożytkowa

Syrop Ambrosia - karma dla pszczół z buraka cukrowego Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 4040

Zaloguj się aby obserwować temat

blondynekkrk

2015-06-07 09:37:31

Znalazłem też reklamę syropu Ambrosia i też się dzielę. Może komuś się przyda.

"Syrop Ambrosia jest płynną gotową karmą z wyważonym spektrum rodzajów cukrów (fruktoza, glukoza, sacharoza) na bazie cukru buraczanego najwyższej jakości.

Wysoka zawartość fruktozy zapobiega tworzeniu się kryształów w plastrach. Syrop jest odporny na mikrobiologiczne psucie.

Idealny skład spektrum rodzajów cukrów gwarantuje optymalne wykorzystanie składników odżywczych przez pszczoły.

Stężenie składników odżywczych / wartość pokarmowa wynosi ok. 72,7%. 1kg (lub 1litr) syropu Ambrosia odpowiada 0,73kg cukru kryształ.

Skład Ambrosia:
- glukoza 27-30%
- fruktoza 33-40%
- maltitriosa 0%
- maltoza 0%
- sacharoza 32-36%"

Weź udział w dyskusji:




  Współpracują z portalem:

Tadeusz Netczuk

Tadeusz Netczuk

Autor tekstów

Doświadczony pszczelarz. Chowem pszczół zajmuje się od 1970 r. Obecnie jego pasieka zlokalizowana jest w ROD Bielany we Wrocławiu.

Rola murarki ogrodowej w uprawach sadowniczych

Kopulacja i rozwój murarki ogrodowej (Osmia rufa L.)

Ciasto czekoladowe z miodem – komentarz do przepisu

Michał Piątek

Michał Piątek

Ekspert Portalu Pszczelarskiego

Pszczelarz, właściciel serwisu www.pogodnypiatek.pl, w którym prowadzi blog pszczelarski i zamieszcza nakręcone przez siebie filmy. Jeden z autorów dwumiesięcznika „Pasieka”, organizator konferencji pszczelarskich, wykładowca.

Targi Sadowniczo-Warzywnicze Hort-Technika z panelem pszczelarskim - relacja

Współdziałanie pszczelarzy w zakresie promocji i sprzedaży

I Konferencja Pszczelarskiego Klubu Dyskusyjnego Pszczółka między Łodzią a Warszawą - przebieg spotkania

Emilia

Emilia

Autorka przepisów kulinarnych oraz bloga Kuchenna Kontrrewolucya

Całkiem świeżo upieczona tak mama, jak blogerka kulinarna. Fascynatka dobrej kuchni i słowiańskiego folkloru.

Kaczka w marynacie korzennej pieczona w miodzie pitnym

Kaczka po mazursku

Kutia wigilijna z miodem pitnym

Magdalena Mendziak

Magdalena Mendziak

Autorka tekstów

Studentka Wydziału Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Zielonogórskiego. Właścicielka małej pasieki w okolicach Zgorzelca. Zawsze uśmiechnięta miłośniczka zwierząt oraz natury. W wolnych chwilach poświęca się wolontariatowi.

Pierniki miodowe na choinkę