Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Baza pożytkowa

Wydajność miodowa dynii Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 2506

Zaloguj się aby obserwować temat

Sylwek

2016-10-22 19:50:32

Siema! Powiedzcie mi, jaką wydajność miodową ma dynia?

factis

2016-11-10 16:21:36

Mimo, że kwiaty są duże to ich liczba jest niewielka i dlatego szacuje się, że wydajność miodowa dyni zwyczajnej wynosi 30-50kg/ha.

mati

2016-11-30 17:53:35

w polsce raczej niedostepny miod bo nie mamy tak duzych upraw dyni albo ja o takich niewiem

KamilaPa

2021-05-12 10:25:15

ja używam do uzupełnienia bazy, bo w jednym kwiatku widziałam nie raz kilka pszczół. Bo na miód odmianowy raczej się nie nadaje

Weź udział w dyskusji:




  Współpracują z portalem:

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska założona przed II wojną światową działająca głównie na terenie powiatu mińskiego, ale zrzeszająca również pszczelarzy z innych rejonów. Celem Koła jest prowadzenie wszechstronnej działalności na rzecz pszczelarstwa i ekologii. Duży nacisk kładziony jest na edukację pszczelarzy jak również poszerzanie świadomości dzieci i młodzieży o roli pszczół w ekosystemie.

I Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim

Tadeusz Netczuk

Tadeusz Netczuk

Autor tekstów

Doświadczony pszczelarz. Chowem pszczół zajmuje się od 1970 r. Obecnie jego pasieka zlokalizowana jest w ROD Bielany we Wrocławiu.

Ciasto czekoladowe z miodem – komentarz do przepisu

Morfologia murarki ogrodowej (Osmia rufa L.)

Historia pasieki rodzinnej Netczuków

Malgorzata Radziszewska

Malgorzata Radziszewska

Autorka przepisów kulinarnych

Blogerka kulinarna (amku.blogspot.com), która uwielbia kuchenne eksperymenty. Z zawodu: tester aplikacji. Na co dzień: mama. W wolnych chwilach robi zdjęcia i zajmuje się promowaniem fotografii mobilnej działając w ramach Grupy Mobilni (grupamobilni.pl).

Chleb na owsiance z miodem

Domowa musztarda z miodem

Ogórki z miodem