Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Apiterapia i kosmetologia

Leczenie prostaty produktami pszczelimi Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 10502

Zaloguj się aby obserwować temat

tomasz301

2015-02-25 17:08:38

Przede wszystkim należy iść do urologa, a produkty pszczele to cenne wspomożenie organizmu.Teksty poniżej są wziete z sieci.
 Przykład leczenia prostaty opisany przez pana Efimienko z miasta Stawropol:
1. Dla przygotowania wywaru z osypu pszczół: wziąłem 2 łyżki osypu na 0,7 litra wody i gotowałem przez 2 godziny. Przecedziłem , a pszczoły przemyłem wrzaca woda w ilości 1:1. Gotowy preparat trzymałem w lodówce, przygotowanego wywaru wystarczyło mi na 3 dni. Stosowałem wywar w ilości 2 łyżki stołowe 3 razy w ciągu dnia przed jedzeniem przez okres 2 miesięcy. Potem zrobiłem przerwę 1 miesiac, nie brałem zadnych lekarstw żeby określić skuteczność preparatu.Skutek był bardzo pozytywny.
2 Nalewka na osypie dla prostaty.Do słoika 1,5 litra wsypałem osyp pszczół do pełna  i wstrząsałem , zeby osiadły i zalałem spirytusem 70% na okres 1 miesiąca.Potem spirytus wylałem , a pszczoły zalałem wrzaca wodą na okres 1 tygodnia i wylałem, uzyskałem słabą nalewke  i powtórzyłem  ten proces. 
Zmieszałem nalewkę z woda pitna w stosunku 1:2 i wymieszałem całość płynów. Uzyskany płyn trzymałem w ciemnych miejscu i stosowałem w ilosciach takich jak  dla wywaru przez 1,5 miesiąca.  Badania prostaty wykazały  wyraźne zmniejszenie sie jej wymiarów  i badania PSA Free i innych były w normie.Podobnie wyregulowało sie ciśnienie krwi.
Inne recepty dla prostaty: 
3 stosować wodny roztwór wywaru osypu po 1 łyżce stołowej 2 razy w dzień na 0,5 godziny przed jedzeniem. Kuracja trwa 1 miesiąc, przerwa 2 tygodnie i powtórzyć. Ogółem wykonać 3 cykle 1 miesięczne.
4 przygotować nalewkę na osypie na spirytusie, dodać 2 łyżeczki do herbaty 10% spirytusowego propolisu i 2 łyzki stolowe miodu. Wymieszać i  przechowywac w lodówce. Stosowac  20-25 kropli 3-4 razy w dzień po jedzeniu z niezbędna iloscią wody co najmniej przez 6 miesięcy. Przy powazniejszych stanach prostaty pić przez 1 rok. 

Prostata to jedna z najczęściej spotykanych chorób u mężczyzn. Infekcje, stress, złe nawyki prowadza do problemów z prostata. Nawet u zdrowych mężczyzn po 50 roku życia prostata zaczyna się powiekszać. Pojawia sie ból, problemy z pęcherzem i potencją.
 
5  Leczenie prostaty propolisem: wykorzystuje sie antybakteryjne, antywirusowe własnosci propolisu, oraz kwas kawowy który blokuje rozrost zrakowaciałych komórek prostaty.
 
 Leczenie prostaty świecami z propolisu: 10 gram propolisu zmielic i rozpuścić w 30 ml spirytusu, pozostawic na 10 dni w ciemnym miejscu codziennie wstrząsając. Uzyskaną masę postawić na mały ogień, lub łaźnie wodną i mieszać az do uzyskania ciekłej brunatnej masy. Na 1 gram tej masy użyć 200 gram oleju kakaowego. W miejsce oleju kakaowego można wziąć krowie masło, lub inny tłuszcz zwierzęcy. Zmieszać składniki na łaźni wodnej, a kiedy masa zacznie zastygac, to sformować  10 świec , każda zawinąć w folię i trzymac w lodówce.Jak wygląda kuracja? Do kuracji potrzeba 20 swic na poczatek. Wstawiac na noc codziennie po 1 świecy w jelito proste przez 20 dni, zrobić przerwę 10 dni i powtórzyć 2-3 razy.
 
 
 6 Olej propolisowy  dla prostaty, stosowac na noc. Na 30 gram propolisu wziąc 200 gram oleju roslinnego (słonecznikowy), lub oliwy . Olej ,lub oliwę doprowadzić do wrzenia i lekko ostudzić, dodać zmielony propolis i wstawić na łaźnię wodną stale mieszając. Usunąc szum jaki bedzie wypływac na powierzchnie.Wykonac kompres z gazy zwinietej w 2 razy, zwilzyc w oleju , przylożyć na prostatę ,potem przyłozyć folie i całość owinąć by nie zsuwał się z ciała. Kurację stosować 14 dni, przerwa 7 dni i kilka razy powtórzyć. Równocześnie stosować 30% spirytusową nalewkę na propolisie 30 kropli 3 razy w dzień na 0,5 godziny do posiłku rozpuszczając nalewkę w 1/2  szklanki wody lub mleka.
 
  
7 . Dla leczenia prostaty można stosować tez inne produkty pszczele takie jak pyłek i pierzga, uzupełniając wywarami z ziół takimi jak szałwia, pokrzywa i inne. Wstrzymać sie z paleniem papierosów i spożywaniem alkoholu.

michal1972

2015-02-26 09:03:20

@tomasz301 - jak zwykle kawał dobrej roboty. Niestety prostata może dotknąć każdego mężczyzny. Warto zatem wiedzieć co można robić, choć o świecach to nie słyszałem.

tomasz301

2015-02-26 15:10:20

Dziękuje za uznanie, mnie zaskoczyło to ze jad pszczeli nie jest trawiony ale wnika w krew i rozprawia sie z bakteriami. Oprócz takich "pszczelich" działań u naszych sąsiadów jest urzadzenie elektryczne wysyłajace impulsy i w ten sposób leczy pecherz i prostatę w każdym stadium. Koszt urzadzenia razem z wysyłką do Polski to 140USD -pełna opłata, ale jest tez wariant przedpłaty i to jest rozsądniejsze.Przelew metoda Western Union.Urzadzenie pokazane jest na stronie http://www.prostatan.ru
osobiście pije nalewkę z pszczelego mumio, kilku moich znajomych też i chwalą sobie. Mocno działa na bronchit-zniknął charczący oddech, a u osoby z tarczyca wysypuje krosty tam gdzie jest tarczyca(trzeba popijać ziółka czyszczace krew i jeść zmielony kminek który czyści krew).

mati

2015-03-07 09:07:20

jak zwykle trzeba odstawic papierochy no ale one szkodzom najbardziej, ta strona co podales http://www.prostatan.ru to nie dziala mi wcale

michal1972

2015-03-07 22:01:58

@tomasz301, faktycznie link do urządzenia nie działa - tak jak napisał mati.
Co do samego urządzenia ciekaw jestem jak to faktycznie działa. Czy nie jest to chwyt marketingowy?

mati

2015-03-19 21:34:16

tomasz301 jestes czy cie nie ma znasz jakoms innom strone z tym gadzetem

Weź udział w dyskusji:




  Współpracują z portalem:

Karolina Wronowska

Karolina Wronowska

Studentka biologii stosowanej na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Prowadzi badania na temat profilaktyki i zwalczania warrozy u pszczoły miodnej.

Varroa sp. jako immunosupresor chorób wirusowych

Stan warrozy w pasiekach za pomocą obserwacji osypu zimowego - badanie

Varroa destructor - znaczenie i rys historyczny

Agata Wojtuń oraz Agnieszka Strózik

Agata Wojtuń oraz Agnieszka Strózik

Koordynatorki projektu "Pszczoły w szkole"

"Pszczoły w szkole" to projekt realizowany w Katolickiej Szkołe Podstawowej SPSK im. Jana Pawła II w Chojnach i nagrodzony w konkursie grantowym "Z Kujawskim pomagamy pszczołom".

Młodzi detektywi szukają miejsc przyjaznych pszczołom

Szkolny Dzień Pszczoły

Pszczoły w szkole w czerwcu

Michał Piątek

Michał Piątek

Ekspert Portalu Pszczelarskiego

Pszczelarz, właściciel serwisu www.pogodnypiatek.pl, w którym prowadzi blog pszczelarski i zamieszcza nakręcone przez siebie filmy. Jeden z autorów dwumiesięcznika „Pasieka”, organizator konferencji pszczelarskich, wykładowca.

II Konferencja Pszczelarska Klubu Dyskusyjnego Pszczółka - przebieg wydarzenia

IV Konferencja KD Pszczółka - podsumowanie wydarzenia

Skuteczna ochrona roślin bezpieczna dla owadów zapylających