Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Gospodarka pasieczna

Młynek do pozyskiwania pierzgi od Łysonia Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 3461

Zaloguj się aby obserwować temat

Strony: 1 2
meido

meido

2016-01-08 20:09:05

Kupiłam niedawno młynek do pozyskiwania pierzgi od Łysonia i jak na razie jestem bardzo zadowolona. A wy co o nim sądzicie? Jak w dłuższym użytkowaniu?

Kupiłam tutaj: http://lyson.com.pl. Spotkałam się z różnymi opiniami, ale chciałam sama go sprawdzić i nie spotkałam się z żadnymi problemami.

banan

banan

2016-01-08 20:14:20

meido czy mam dobre wrazenie, ze jest to tani i ewidentny sposob promocji sklepu internetowego lysonia?

meido

meido

2016-01-08 20:30:19

Chcę po prostu wiedzieć czy dobrze zainwestowałam pieniądze, coś w tym złego?
Masz ten młynek? Możesz mi powiedzieć jak się sprawdza na dłuższą metę?

banan

banan

2016-01-08 20:39:24

nie zrozum mnie zle, tak to po prostu wyglada. nie mam na stanie takiego urzadzenia z racji dosc wysokiej ceny, ale to nie oznacza, ze nie jestem ciekaw jaka jest twoja opinia na jego temat i na co narzekali inni, a tobie to nie przeszkadza. pozdrawiam

meido

meido

2016-01-08 20:55:59

Spotkałam się z opiniami, że wysyłają kiepski sprzęt i że są problemy z wymianami.
Mój egzemplarz dotarł i bez problemu, i bez uszkodzeń.
Cena jest jaka jest, ale dla mnie to było mniejsze zło niż kombinowanie i zamawianie sprzętu za granicą jak to niektórzy robią.
Ja mam młynek od niedawna i chcę poznać opinie ludzi, którzy dłużej z niego korzystają.

banan

banan

2016-01-08 21:01:16

lyson cieszy sie rozna opinia. wiele osob mowi, ze to chinszczyzna. nie wiem czy to prawda. wiem tylko ze jest to najwiekszy gracz na rynku i ktory dysponuje szeroko gama produktow. nie zmienia to faktu, ze nic od niego nie kupilem i raczej sie nie zanosi - nie ze wzgledow ideologicznych czy innych, po prostu znajduje tansze rozwiazania. mimo to chetnie takze poznam opinie innych klientow lysonia. moze to mnie przekona do zakupu?

meido

meido

2016-01-08 21:08:36

Jak na razie mam tylko ten młynek i jak do tej pory jestem z niego zadowolona, ale też właśnie chciałam poznać opinie innych stąd ten temat. W takim razie czekamy na inne opinie :)

Sylwek

Sylwek

2016-01-09 11:47:58

Nic na ten temat nie wiedziałem wcześniej. Przeklejam tekst ze strony żeby i inni wiedzieli co to jest. Jeżeli to nie to, to proszę popraw mnie.

"To wysokiej klasy urządzenie dla pszczelarzy-hobbystów, które ułatwia pozyskiwanie pierzgi. Przy pomocy tego urządzenia zmrożone plastry są kruszone a następnie pierzga jest oddzielana od wosku. Granulki pierzgi zachowują swój naturalny kształt.
Dane techniczne:
wydajność: do 20 kg/h
szerokość wkładu: 85mm
zużycie energii: 250W / 230V
wymiary: 230 x 300 x 315 mm
waga: 7kg"

Cena jest bajecznie wysoka, tak jak wspominaliście. Na pewno nie jest to sprzęt dla małych pszczelarzy, takich jak ja. Do większych gospodarstw pasiecznych już prędzej, ale to tylko moja opinia. Ile masz meido pni?

Strony: 1 2

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Ostatnio dodane posty:

Józef Śniegula - wywiad z pszczelarzem
12 Listopada 2018

Portal Pszczelarski przyspieszył
12 Listopada 2018

Refraktometr – urządzenie do badania zawartości wody w miodzie
12 Listopada 2018

Szybkie powiekszenie pasieki
12 Listopada 2018

Wrocławska firma Pneumat System postawiła 6 uli
12 Listopada 2018

Szybkie powiekszenie pasieki
08 Listopada 2018

Ostatnio dodane tematy:

Portal Pszczelarski przyspieszył
12 Listopada 2018

Wrocławska firma Pneumat System postawiła 6 uli
12 Listopada 2018

Mieleccy pszczelarze podsumowują sezon 2017/2018
28 Października 2018

Święto Pszczół w Ogrodzie Botanicznym UMCS 2018 - relacja
25 Października 2018

Przekładka do nowego ula
25 Października 2018

Najaktywniejsi w tym tygodniu:

1. blondynekkrk: 5

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.