Portal Pszczelarski

Forum pszczelarskie - Gospodarka pasieczna

jaki rodzaj sit do dwóch miodarek radialnych Wróć do listy tematów

Liczba wyświetleń tematu: 301

Zaloguj się aby obserwować temat

PAZIU

PAZIU

2021-08-30 13:24:05

Witam. Mam pewien dylemat . obecnie modernizuję sprzęt w swojej pasiece i mam pewien dylemat . planuję zakup 2 miodarek radialno-kasetowych fi 1200mm i mam problem jaki rodzaj filtracji miodu z miodarki będzie najlepszy , tutaj chodzi mi o częstotliwość oczyszczania sit czy worków filtracyjnych obecnie mam upatrzone sobie 3 rodzaje sit/filtrów wszystkie 3 są w tych linkach:

1. https://pszczelnictwo.com.pl/shop/product/filtr-do-miodu
2. https://pszczelnictwo.com.pl/shop/product/filtr-cisnieniowy-do-miodu
3. https://lyson.com.pl/odstojniki-nierdzewne-prostokatne/586-odstojnik-do-miodu-podgrzewany-z-sitem-pionowym-1500mm-5903661507114.html

niestety nic więcej w polskich sklepach czy hurtowniach nie mogłem znaleźć , aczkolwiek spotkałem się z pewnym urządzeniem na yt https://youtu.be/7VKe-Uqg8ZM coś jak separator kubełkowy łysoń a (który wycofali z oferty niestety). tylko że z niczym takim się nie spotkałem na naszym polskim rynku. i tutaj moje pytanie do was które z tych rozwiązań będzie najlepsze , czy może są rozwiązania lepsze i dostępne u nas w polsce, z góry dzięki za pomoc.

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.